ПОДІЇ | Всі Події

Вступна кампанія до кращої інтернатури – інтернатури КМУ набирає обертів! Перше липня не за горами!

Традиційно, наприкінці квітня зустрілися керівники інтернатури, завідувачі кафедр, партнери Київського медичного університету – кращі приватні медичні закладі столиці із випускниками! На зустрічі обговорювалася майбутня Вступна кампанія до інтернатури.

Ініціативу провести зустріч з випускниками підтримали наші партнери – керівник Медичного центру «МЕДІАН» Анжеліка Петрівна Батечко, відповідальна за інтернатуру від клініки «Гармонія здоров’я» Ольга Геннадіївна Волнянко, керівник інтернатури в клініці «Доктор Сем» Наталія Василівна Гуркіна. Вступати на інтернатуру майбутніх стоматологів закликали декан стоматологічного факультету Ірина Миколаївна Тимченко, завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії Світлана Іванівна Дорошенко, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Оксана Вікторівна Копчак.

Студенти-старшокурсники залишились приємно враженими не лише високою якістю навчання в інтернатурі, але й нашим унікальними пропозиціями – проходити інтернатуру на базі клінік європейського зразка в комфортних умовах, працюючи на новітньому обладнанні за світовими стандартами. Про високу лояльність випускників до інтернатури в Київському медичному університеті свідчить те, що за останні три роки кількість інтернів збільшилася втричі, випускники з усіх регіонів Україні віддають перевагу КМУ!

В умовах реформи особливо важливо, щоб молоді спеціалісти вже на етапі інтернатури набували знань та навичок, які зроблять їх конкурентоздатними на ринку праці. До речі, ще одна перевага інтернатури в КМУ – наші партнери пропонують працевлаштування, а ISIDA та ММ «Гармонія здоров’я» – навіть  взяти участь в отриманні гранту!

Детальні  умови отримання гранту та інші переваги інтернатури на сайті тут

Увага!!! Всі, хто подасть заяву на вступ до 1 липня 2019 року, отримають можливість навчатись в очній частині інтернатури за цінами 2018-2019 навчального року!!

07.05.2019
ПОДІЇ | Всі Події
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери