ПОДІЇ | Всі Події

Вступна кампанія до кращої інтернатури – інтернатури КМУ набирає обертів! Перше липня не за горами!

Традиційно, наприкінці квітня зустрілися керівники інтернатури, завідувачі кафедр, партнери Київського медичного університету – кращі приватні медичні закладі столиці із випускниками! На зустрічі обговорювалася майбутня Вступна кампанія до інтернатури.

Ініціативу провести зустріч з випускниками підтримали наші партнери – керівник Медичного центру «МЕДІАН» Анжеліка Петрівна Батечко, відповідальна за інтернатуру від клініки «Гармонія здоров’я» Ольга Геннадіївна Волнянко, керівник інтернатури в клініці «Доктор Сем» Наталія Василівна Гуркіна. Вступати на інтернатуру майбутніх стоматологів закликали декан стоматологічного факультету Ірина Миколаївна Тимченко, завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії Світлана Іванівна Дорошенко, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Оксана Вікторівна Копчак.

Студенти-старшокурсники залишились приємно враженими не лише високою якістю навчання в інтернатурі, але й нашим унікальними пропозиціями – проходити інтернатуру на базі клінік європейського зразка в комфортних умовах, працюючи на новітньому обладнанні за світовими стандартами. Про високу лояльність випускників до інтернатури в Київському медичному університеті свідчить те, що за останні три роки кількість інтернів збільшилася втричі, випускники з усіх регіонів Україні віддають перевагу КМУ!

В умовах реформи особливо важливо, щоб молоді спеціалісти вже на етапі інтернатури набували знань та навичок, які зроблять їх конкурентоздатними на ринку праці. До речі, ще одна перевага інтернатури в КМУ – наші партнери пропонують працевлаштування, а ISIDA та ММ «Гармонія здоров’я» – навіть  взяти участь в отриманні гранту!

Детальні  умови отримання гранту та інші переваги інтернатури на сайті тут

Увага!!! Всі, хто подасть заяву на вступ до 1 липня 2019 року, отримають можливість навчатись в очній частині інтернатури за цінами 2018-2019 навчального року!!

[slideshow_deploy id=’6997’]

07.05.2019
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери