Вступна кампанія до кращої інтернатури – інтернатури КМУ набирає обертів! Перше липня не за горами!

Традиційно, наприкінці квітня зустрілися керівники інтернатури, завідувачі кафедр, партнери Київського медичного університету – кращі приватні медичні закладі столиці із випускниками! На зустрічі обговорювалася майбутня Вступна кампанія до інтернатури.

Ініціативу провести зустріч з випускниками підтримали наші партнери – керівник Медичного центру «МЕДІАН» Анжеліка Петрівна Батечко, відповідальна за інтернатуру від клініки «Гармонія здоров’я» Ольга Геннадіївна Волнянко, керівник інтернатури в клініці «Доктор Сем» Наталія Василівна Гуркіна. Вступати на інтернатуру майбутніх стоматологів закликали декан стоматологічного факультету Ірина Миколаївна Тимченко, завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії Світлана Іванівна Дорошенко, завідувач кафедри терапевтичної стоматології Оксана Вікторівна Копчак.

Студенти-старшокурсники залишились приємно враженими не лише високою якістю навчання в інтернатурі, але й нашим унікальними пропозиціями – проходити інтернатуру на базі клінік європейського зразка в комфортних умовах, працюючи на новітньому обладнанні за світовими стандартами. Про високу лояльність випускників до інтернатури в Київському медичному університеті свідчить те, що за останні три роки кількість інтернів збільшилася втричі, випускники з усіх регіонів Україні віддають перевагу КМУ!

В умовах реформи особливо важливо, щоб молоді спеціалісти вже на етапі інтернатури набували знань та навичок, які зроблять їх конкурентоздатними на ринку праці. До речі, ще одна перевага інтернатури в КМУ – наші партнери пропонують працевлаштування, а ISIDA та ММ «Гармонія здоров’я» – навіть  взяти участь в отриманні гранту!

Детальні  умови отримання гранту та інші переваги інтернатури на сайті тут

Увага!!! Всі, хто подасть заяву на вступ до 1 липня 2019 року, отримають можливість навчатись в очній частині інтернатури за цінами 2018-2019 навчального року!!

[slideshow_deploy id=’6997’]

07.05.2019
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024