Вступ до магістратури (053 “Психологія”, “Клінічна психологія”)

Шановна спільното КМУ!

В 2024 році у Київському Медичному Університеті відкривається нова магістерська програма вищої освіти другого рівня «Клінічна психологія» (спеціальність 053 «Психологія»)

Термін навчання за цією програмою – 1,5 роки (3 семестри). Вступити можуть особи, які мають диплом бакалавра, спеціаліста або магістра з будь-якої спеціальності. Вступ відбуватиметься за результатами ЄВІ та ЄФВВ.

Переваги навчання в КМУ:

• навчання проходитиме у першому в незалежній Україні приватному закладі вищої медичної освіти, який підготував вже більше 6000 (медичних працівників), що успішно працюють в Україні та за кордоном;
  • акцент на поглиблене вивчення теоретичних основ нейронаук (нейрофізіологія, нейробіологія, нейропсихологія) та практичної клінічної підготовки. Викладання забезпечують провідні фахівці – психотерапевти та практикуючі клінічні психологи, що надасть можливість випускникам бути готовими до самостійної роботи з пацієнтами;
  • навчаючись на спеціальності «Психологія» ви матиме можливість пройти спеціалізацію за фахом «Клінічна психологія» з наступною спеціалізацією за фахом «Психотерапія»;
  • з дипломом магістра Київського медичного університету ви матимете змогу працювати психотерапевтом у медичних закладах охорони здоров’я;
  • відпрацювання практичних навиків проходитиме на клінічних базах Університету, зокрема, на базі Комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня «Психіатрія» (м. Київ), а також в Університетському центрі психологічної допомоги, який розпочне роботу наприкінці 2024 року;
  • вступник може частково компенсувати витрати на навчання за рахунок державного ваучера (номінал 30000 грн).

УВАГА! Реєстрацію на ЄВІ/ЄФВВ здійснює Приймальна комісія КМУ.

Для кращого ознайомлення з новою магістерською програмою «Клінічна психологія», Університет запрошує вас на презентацію, яка відбудеться 10 травня 2024 року о 16:00, у головному кампусі за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

На вас чекає зустріч з адміністрацією Університету та керівником напряму ОПП «Клінічна психологія», які детально розкажуть про умови вступу та переваги навчання на цій магістерській програмі. Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням

Програму ОПП “Клінічна психологія” дивіться за посиланням

Чекаємо на вас у Приймальній комісії Університету за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, 1 поверх, Student Service (пн-пт з 9:00 – 18:00).

Контакти:
admission@kmu.edu.ua
+38 (050) 337-81-01, +38 (068) 854-40-31

Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024