ЕRASMUS+

ЕRASMUS+ ― це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і академічну мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма надає можливість та фінансову підтримку для навчання, проходження стажування чи викладання в іншій країнах, які беруть участь у програмі.

Принципи, за якими реалізується програма ERASMUS+ сформовані у Erasmus Charter for Higher Education.

Детальна інформація про програму ЕРАЗМУС у 2024 році – Erasmus Program Guide 2024

Офіційний сайт Національного ERASMUS+ офісу в Україні, де Ви можете знайти всю інформацію стосовно програми ERASMUS+ та особливості участі в ній Україниhttp://erasmusplus.org.ua/

Програма Європейського Союзу ERASMUS+ складається з таких напрямів:

– КА1 – Навчальна мобільність

– КА2 – Проєкти співпраці

– КА3 – Підтримка реформ

–  Jean Monnet

 

Поточні проекти за участі КМУ

 

Проєкт міжнародної технічної допомоги Європейського Союзу Еразмус+ «Переосмислення вищої освіти в цифровому контексті та впровадження спільної інклюзивної та зеленої структури на основі найкращих практик та політичних рекомендацій ЄС» 101128509 RE-DIRECTION (Грантова Угода № – 101128509).

Офіційний веб-сайт проекту – http://re-direction.org

Мета та завдання проєкту

RE-DIRECTION представлятиме собою трансформаційну роботу над питаннями, що виникли після розширення використання цифрових технологій у вищій освіті, залучаючи національних стейкхолдерів та зацікавлених сторін для демонстрації потреб різних вищих навчальних закладів України та Грузії, а також на рівні країни в цілому.

Ми прагнемо навчити персонал і викладачів щодо оновлених навчальних програм і розробити рекомендації щодо політики з питань підключення віддалених ЗВО, з кінцевою метою однаково задовольнити потреби ринку праці, а також потреби студентів, відповідати сучасним вимогам ринку праці, адаптуватися до швидкозмінних вимог на робочому місці і розвивати інноваційні навички.

Зокрема, RE-DIRECTION має на меті посилити українські та грузинські університети інноваційними формами викладання шляхом переробки та оновлення поточних навчальних програм, що охоплюють трифазний спектр цифровізації, принципи сталого розвитку та інклюзивності. У той же час ми передбачаємо, що ці зміни відбуватимуться рівномірно у всіх ЗВО цільових країн, і тому буде розроблена Методологічна основа, заснована на теоретичних і практичних дослідженнях, що містять фактичні дані про сучасні тенденції, суспільний попит на фахівців, кращі практики та виявлення прогалин і неефективних рішень. На етапі розробки навчальних планів будуть розроблені як основні, так і спеціалізовані курси, що будуть затверджені Консультаційним комітетом. Водночас, зазначений проєкт приділятиме значну увагу віддаленим ЗВО та закладам у громадах з великим ризиком бойових дії. Під час апробації перероблених навчальних програм будуть зібрані важливі дані, з акцентом на питаннях зв’язку ЗВО та/або студентів, які проживають у віддалених районах. На основі отриманих даних будуть залучені зацікавлені сторони та розробники політик до напрацювання рекомендацій у таких ключових сферах, як: рішення щодо підключення до цифрових освітніх послуг, доступ до ІТ-інфраструктури, партнерство з Інтернет-провайдерами та інноваційні рішення, такі як 5G та mesh-мережі.

Термін реалізації проєкту

01.11.2023 р. – 30.10.2026 р.

07.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
05
БЕР
Тренінг на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі»
5 березня 2024 року 17:00 відбудеться остання з  трьох зустрічей на тему: «Влада та лідерство в медичному просторі», яка відбудеться у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
29 Лютого 2024
06
БЕР
Лекція провідного юриста з медичного права «Громадське здоров’я і право: що важливо знати лікарю і фармацевту?»
Лекція відбудеться 06 березня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
01 Березня 2024
15
БЕР
День донора крові
Тож, чекаємо вас 15 березня 2024 року з 9:00 до 14:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, 3-й поверх.
20 Лютого 2024
25
БЕР
Лекція лікаря-алерголога Ольги Колесникової «Молекулярна алергодіагностика – яскравий приклад персоніфікованого підходу до діагностики алергічних захворювань»
Лекція відбудеться 25 березня 2024 року об 11:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
28 Лютого 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери