Правила прийому 2023

Як і декларує місія Університету – «Навчати, досліджувати, лікувати та служити людству, постійно прагнучи до досконалості», кожний випускник Київського медичного університету є потенційним агентом змін у суспільстві. Наша головна мета – підготувати компетентних професіоналів-медиків, стоматологів та фармацевтів, які можуть виконувати організаційну, діагностичну, медичну та дослідницьку роботу у відповідності до національних та міжнародних стандартів. Вони повинні додержуватись принципів гуманізму, медичної етики та безпеки пацієнта. Наші випускники вміють працювати в міждисциплінарних та мультикультурних командах, розвивати, впроваджувати та просувати проекти, які мають реальний вплив на здоров’я людей, особливу увагу приділяючи потребам локальної громади.

Шановні вступники!
Київський медичний університет запрошує на навчання. Викладання у Київському медичному університеті здійснюється українською та англійською мовами.
Приєднуйтесь до групи “Абітурієнт КМУ 2023” в Viber або Telegram
де ви зможете дізнатись про всі новини щодо вступу в 2023 році!

⯈ ЗАВАНТАЖИТИ ДОВІДНИК АБІТУРІЄНТА ⯇

⯈ ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ АБІТУРІЄНТА ⯇

Перелік спеціальностейПредмети  для вступу на І-й курсКонкурсні предмети для вступу на ІІ-й курсСтроки прийому заяв та документівДокументи для вступуВимоги до написання мотиваційного листаВартість навчанняПоложення про Приймальну комісіюПрограми вступних випробувань для вступу у 2023 роціПоставити питання Приймальній комісіїНовини Приймальної комісіїРейтингові списки вступників та рекомендовані до зарахуванняНакази та рішення Приймальної комісіїКонсультаційний центр для абітурієнтівПравила прийому на навчання Склад, положення та порядок роботи Приймальної комісіїРозклад днів відкритих дверей

Контакти Приймальної комісії:
E-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.:  +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram)     +38 (068) 854-40-31

30.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери