Правила прийому 2024

Як і декларує місія Університету – «Навчати, досліджувати, лікувати та служити людству, постійно прагнучи до досконалості», кожний випускник Київського медичного університету є потенційним агентом змін у суспільстві. Наша головна мета – підготувати компетентних професіоналів-медиків, стоматологів та фармацевтів, які можуть виконувати організаційну, діагностичну, медичну та дослідницьку роботу у відповідності до національних та міжнародних стандартів. Вони повинні додержуватись принципів гуманізму, медичної етики та безпеки пацієнта. Наші випускники вміють працювати в міждисциплінарних та мультикультурних командах, розвивати, впроваджувати та просувати проекти, які мають реальний вплив на здоров’я людей, особливу увагу приділяючи потребам локальної громади.

Шановні вступники!
Київський медичний університет запрошує на навчання. Викладання у Київському медичному університеті здійснюється українською та англійською мовами.
Приєднуйтесь до групи “Абітурієнт КМУ 2024” в Viber або Telegram
де ви зможете дізнатись про всі новини щодо вступу в 2024 році!

⯈ ЗАВАНТАЖИТИ ДОВІДНИК АБІТУРІЄНТА ⯇

⯈ ЗАПОВНІТЬ АНКЕТУ АБІТУРІЄНТА ⯇

ВСТУП НА І та ІІ КУРС

Предмети  для вступу на І-й курсКонкурсні предмети для вступу на ІІ-й курсСтроки прийому заяв та документівДокументи для вступуВимоги до написання мотиваційного листа

ВСТУП ДО МАГІСТРАТУРИ (КЛІНІЧНА ПСИХОЛОГІЯ)

Реєстрація на вступні випробування (ЄВІ/ЄФВВ)Вимоги до написання мотиваційного листа

ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ

Список документів на вступ до аспірантуриСпеціальності аспірантуриОплата за навчання аспірантівПоложення про аспірантуруМетодичні програми вступних іспитів до аспірантуриОсвітньо-наукові програмиПам’ятка аспіранту. Початкові крокиВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ 2024 Реєстрація на вступні випробування (ЄВІ/ЄФВВ)

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Вартість навчанняПоложення про Приймальну комісіюПрограми вступних випробувань для вступу у 2023 роціПоставити питання Приймальній комісіїНовини Приймальної комісіїРейтингові списки вступників та рекомендовані до зарахуванняНакази та рішення Приймальної комісіїКонсультаційний центр для абітурієнтівПравила прийому на навчання Склад, положення та порядок роботи Приймальної комісіїРозклад днів відкритих дверей

 

Контакти Приймальної комісії:
E-mail: admission@kmu.edu.ua
тел.:  +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram)     +38 (068) 854-40-31

30.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
26
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
26
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
29
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
16
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери