Польський Кампус КМУ

ЗАВАНТАЖ БРОШУРУ ПРО ВСТУП ДО КАМПУСУ ТУТ

KMU POLISH CAMPUS успішно завершив навчальний рік і готується до наступного, ми пишаємося нашими досягненнями за рік роботи в Польщі:

✔️ 700 студентів, які навчаються за всіма спеціальностями на всіх факультетах

✔️ Перший випуск 2023 року – 70 осіб (студенти – іноземці 6-го курсу спеціальності «Медицина»)

✔️ Загальна кількість дисциплін за 2022-2023 н.р. – 91, всього вичитаних годин-28930

✔️ Найкращий професорсько-викладацький склад, за навчальний рік в кампусі працювало 123 викладача, більшість з яких має вчене звання та науковий ступінь

✔️ Навчальні корпуси у містах Катовіце, Битомі та Хожуві

✔️ Площа навчальних та житлових приміщень – 18 000 кв.м.

✔️ Два студентських гуртожитки у місті Битомі

✔️ Взимку 2023 року планується відкриття мінімум 3 клінічних кафедр

✔️ Укладені договори про співробітництво з 40+ провідними клініками Польщі, а також з найбільшою в Польщі мережею аптек “ZDROWIT”, де студенти та інтерни з Усієї України вже другий рік поспіль проходять виробничу клінічну практику

✔️ Беззаперечні переваги офлайн навчання показали результати складання КРОК: 99 % студентів кампуса склали КРОК-2, 80 % студентів – КРОК 1

✔️ Диплом КМУ визнається провідними міжнародними організаціями: General Medical Council (GMC), World Directory of Medical Schools, World Health Organization (WHO), Medical Council of India (MCI)

✔️ Студенти беруть у програмі студентських обмінів Еразмус+. Взимку 20 студенток кампуса були на тижневій студентській програмі обміну зі студентами з різних країн в м. Оженна (Польща)

✔️ Студенти кампуса можуть подаватися на європейські студентські гранти від ЄС, брати участь в міжнародних конференціях. Так, наприклад, весною 2023 двоє наших студентів -іноземців стали переможцями студентської конференції в Кракові

✔️ Завдяки навчанню в іншій країні студенти напрацьовують в собі необхідні навички 2025 року (які були визначені на Всесвітньому економічному форумі в Давосі): креативність, оригінальність та ініціативність, лідерство та соціальний вплив, стресостійкість та гнучкість. Наші студенти швидше адаптуються до сучасних викликів і реалій. Вони зможуть працювати, як в реаліях повоєнної відбудови в Україні, так і в країнах ЄС

Київський Медичний Університет (КМУ) є не лише кращим приватним закладом вищої освіти, але й справжнім флагманом медичної освіти. Ми давно обрали вектор свого розвитку – це інтеграція з Європейським освітнім простором. Саме тому – ми єдиний український університет, який після початку повномасштабного вторгнення здійснив часткову релокацію нашої студентської та викладацької спільноти до Польщі.

Мета створення Польського Кампусу КМУ – це гарантування безпеки та виконання права на отримання якісної освіти міжнародного рівня. Наша спільнота – це 4500 тисячі студентів та інтернів, 900 співробітників та тисячі випускників.

КМУ повністю інтегрований в освітню, наукову та медичну системи ЄС через офіційно зареєстроване представництво в Республіці Польща (м. Битом).

Багато урядових та неурядових організацій, включаючи Європейський банк реконструкції та розвитку, Міністерство освіти і науки Польщі та Міністерство закордонних справ Польщі, а також органи місцевого самоврядування Сілезького воєводства засвідчили свою солідарність з місією КМУ – зберегти наступне покоління медичних працівників, які навчаються в Україні. Вони рішуче підтримують нас, вірять у нас, у нашу місію та наші цінності, так само, як і ви! 

Ми прагнемо до формування особистостей наших студентів, такими, які були б готові до життя в різних умовах, обставинах та мати додаткові альтернативи та компетентності, які є недоступними для студентів інших університетів.

Протягом останнього року команда КМУ відчувала велику відповідальність на шляху, який ніхто не проходив раніше за такий короткий проміжок часу, і ми робили це під час війни в нашій країні. Але ми мали на меті створити всі умови для кожного члена нашої громади, щоб кожен міг впевнено дивитися в майбутнє, навіть перебуваючи далеко від дому. Але це вартувало того: сьогодні ми впевнені, що завдяки Польському кампусу КМУ, ми можемо створити умови для безпечного навчання та ефективного викладання для студентів і викладачів. 

Польща – один з наших найпотужніших партнерів і друзів. Вони першими прийшли на допомогу і залишаться з нами до нашої Перемоги. Тож від щирого серця дякуємо нашим польським друзям і партнерам з органів державної влади, місцевого самоврядування, бізнесу, медицини, освітянської спільноти за те, що вони надають можливість студентам КМУ мати сенс життя і можливість реалізувати мрію – стати медичним працівником нової генерації. 

Ми працюємо зараз в Польщі над тим,  щоб створити для вас ще більше навчальних та житлових приміщень, вийшовши на цифру 18 000 кв.м. Ми пишаємося тим, що забезпечуємо провідний життєвий досвід та навчання для студентів, яким викладають лідери у своїх галузях, за сучасними навчальними програмами, які натхненні новітніми ідеями, в сучасних та комфортних умовах без війни. Це є основою майбутнього успіху наших випускників.

Залишайтеся з нами, тому що найцікавіше чекає на нас попереду! 

ВРАЖЕННЯ СТУДЕНТІВ ПРО НАВЧАННЯ В ПОЛЬСЬКОМУ КАМПУСІ

ДИРЕКТОР ПОЛЬСЬКОГО КАМПУСУ

Олександр Потій

Народився 8 листопада 1997 року в місті Харкові. В 2014 році закінчив з відзнакою економічний факультет ХНУ ім. В.Н. Каразіна. В 2020 році здобув магістерський ступінь з Публічного управління та адміністрування у Національній академії державного управління при Президентові України.

 З 2017 по 2021 роки працював в операційним директором Харківського інституту медицини та біомедичних наук ПВНЗ “Київський медичний університет”. З 2021 року працює в Київському медичному університеті на посаді Начальника відділу моніторингу якості освіти.

З 2022 року очолив Польський кампус ПВНЗ “Київський медичний університет”.

Email: o.potii@kmu.edu.ua

 

 

КОМАНДА КАМПУСУ

Ірина Шпак

Освітній координатор, к. б. н.

Email: i.shpak@kmu.edu.ua


Світлана Кравченко

Координатор студентської спільноти

Email: sv.kravchenko@kmu.edu.ua


Вікторія Голованчук

Координатор з фінансових питань

Email: v.holovanchuk@kmu.edu.ua


Юлія Щеголева

Проектний менеджер

Email: y.shcheholeva@kmu.edu.ua


Марина Остапець

Освітній координатор | Координатор академічної мобільності

Email: m.ostapets@kmu.edu.ua


Тетяна Еременко

Комендант гуртожитку

Email: housing-pl@kmu.edu.ua


Михайло Борисенко

Супервайзер з логістики

Email: m.borysenko@kmu.edu.ua

Польський кампус КМУ розташований у Катовіцькій агломерації регіону Сілезія. Це надає студентам та викладачам можливості для навчання, професійного зростання та дозвілля. Сілезія є найбільш розвиненим регіоном Польщі, де сконцентровано найкращі лікарні, аптеки та стоматологічні клініки. Крім того, тут є безліч приголомшливих туристичних локацій.

Наші кампуси, гуртожитки та асоційовані клініки розташовані в безпосередній близькості з максимальним часом 30 хвилин доїзду громадським транспортом.

Головний корпус Польського кампусу – м. Битом, вул. Вроцлавська, 120

Перший навчальний корпус та Університетська клініка – м. Катовіце, вул. Завіши Чарнего, 5 (триває підготовка до запуску навчального процесу)

Другий навчальний корпус – м. Хожув, вул. Дамбровськего, 32 (триває підготовка до запуску навчального процесу)

Третій навчальний корпус – м. Битом, вул. Постанцов Шльонських, 10

Гуртожиток №1 – м. Битом, вул. Рацлавіцька, 17 (веб-сайт гуртожитку за посиланням)

Гуртожиток №2 – м. Битом, вул. Фрича-Моджевськего, 14 (триває підготовка до запуску)

Клінічні бази та партнерські заклади охорони здоровʼя

Партнери медичного напрямку:

 • Szpital w Knurowie;
 • Szpital №2 w Mysłowicach;
 • Zespół Szpitali Miejskich w Chorzowie;
 • Wojewódzki Szpital №1 w Bytomiu;
 • Wojewódzki Szpital №4 w Bytomiu;
 • Szpital w Pyskowicach;
 • Piekarskie Centrum Medyczne;
 • Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe w Katowicach;
 • Szpital Miejski w Bytomiu №2.

Партнери стоматологічного напрямку:

 • Стоматологічна клініка “Bialy Usmiech”
 • Стоматологічна клініка “Mardent”
 • Стоматологічна клініка “Medicus-Dent”

Партнери фармацевтичного напрямку:

 • Найбільша в Польщі мережа аптек “ZDROWIT”

ЗАВАНТАЖ БРОШУРУ ПРО ВСТУП ДО КАМПУСУ ТУТ

Польський кампус КМУ є представництвом університету в Польщі, тому вступ відбувається згідно з затвердженими в Україні правилами прийому на навчання. Будь-ласка, перейдіть на сайт vstup.kmu.edu.ua, щоб дізнатись про вимоги до вступників у 2023 році.

Подавайте заявку на вступ / переведення – заповнюйте форму за посиланням

УВАГА! Переведення між Головним кампусом (Київ) та Польським кампусом можливе лише у літній канікулярний період за погодження з Адміністрацією кампусу та відповідним деканатом.

Навчання відбувається українською та англійською (для іноземних студентів) мовою згідно українських освітніх програм, які затверджено в Університеті, а саме:

 • Медицина
 • Стоматологія
 • Фармація, промислова фармація

Більше про спеціальності та освітні програми КМУ ви можете дізнатись за посиланням.

Студенти, які проходять навчання в Польському кампусі КМУ отримають український диплом державного зразка. Передивитись зразки документів про освіту ви можете за посиланням.

Вартість навчання для абітурієнтів-громадян України 2023 року вступу 
Спеціальність”Медицина” – 2600 доларів в рік 
Спеціальність”Стоматологія” – 2600 доларів в рік 
 
Вартість проживання однієї особи в гуртожитку міста Битом (Республіка Польща)
1. Стандартна тримісна кімната – 600 злотих/місяць
2. Стандартна двомісна кімната – 750 злотих/місяць
3. Тримісна кімната “преміум” – 850 злотих/місяць
4. Двомісна кімната “преміум” – 900 злотих/місяць
 
Вартість додаткових послуг
1. Відпрацювання (ліквідації академічної різниці) практичних та семінарських занять, які були пропущені без поважних причин, для громадян України – 2 долари США  – 10 злотих 
2. Відпрацювання лекційних занять, що були пропущені без поважних причин, для громадян України – 1.2 долари США – 5 злотих за 1 академічну годину
Польський Кампус КМУ
Офіційний логотип кампусу
Директор
Олександр Потій
Контактна інформація
Адреса:Польща, Битом, вул. Вроцлавська, 120
Email:polishcampus@kmu.edu.ua
Тел.:‭+48 452 239 662‬
Сайт.:‭kmupolishcampus.com
ПОДІЇ | Всі Події
26
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
26
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
29
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
16
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери