Новини про міжнародну співпрацю
КМУ учасник міжнародного семінару «Ukraine Norway Armenia (UNA) partnership project review meeting»
Розширюємо нові обрії співпраці з Японією
Участь у міжнародному семінарі «The Second Joint Problem Based Learning in psychiatry and child and adolescent psychiatry workshop»
Співпраця щодо залучення іноземних громадян до навчання в КМУ
Робоча зустріч керівництва КМУ з представниками компанії «SHOFU DENTAL»
Компанія EXEMED (Польща) відвідала Університет з метою презентації кардіомонітору Pulse Grid II
Увага! ТОП-новина! ЄБРР вперше в Україні профінансує розвиток освітнього бізнесу!
Київський медичний університет розширює міжнародне співробітництво
Наприкінці серпня у  Батумському державному університеті імені Шота Руставелі відбулася зустріч співробітників університету і доктора медичних наук, професора, завідувача кафедрою хірургічної стоматології та щелепно-лицьової хірургії Тимофєєва Олексія Олександровича
...
Термінова інформація для студентів та майбутніх студентів КМУ!
Партнер КМУ – об'єднання клінік «Ернст фон Бергманн Потсдам» (далі – КЕvB) — прогресивні спеціалізовані стаціонарні медичні заклади, які є одними з найбільших і найкраще обладнаних в регіоні-метрополії Берлін / Брандербург.
Київський медичний університет – учасник українсько-китайського стратегічного партнерства.
08 вересня Київський медичний університет в особі Президента Олександра Поканевича взяв участь у третьому засіданні Підкомісії з питань співробітництва у галузі медицини Комісії зі співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, яке відбулося у МОЗ України.
СІЧ
Вікімарафон 2020!
28 Січня 2020
ЛЮТ