Студентам ЗВО на території активних бойових дій

Шановні студенти закладів вищої медичної освіти, розташованих на територіях, охоплених війною!

Київський медичний університет запрошує безкоштовно продовжити навчання за спеціальностями «Медицина», «Стоматологія» або «Фармація, промислова фармація» за програмами внутрішньої академічної мобільності на підставі листа МОН від 18.03.2022 №1/3507-22 “Про внутрішню академічну мобільність учасників освітнього процесу”.

Студенти, які бажають навчатися за програмами внутрішньої академічної мобільності в КМУ зможуть завдяки Google Classroom та Google Meet online приєднатися до занять з будь-якої дисципліни.

Що треба зробити:

1.Ознайомтеся з нашими освітніми програмами та оберіть ті дисципліни, які вам необхідні за посиланням;
2. Зареєструйтесь на програму тут.
3. Після заповнення реєстраційної форми з вами зв’яжеться координатор програми академічної мобільності та розповість про подальші кроки.
4. Протягом двох днів на вказану пошту прийде повідомлення з інструкціями щодо приєднання до академічної групи, online відвідування занять, правилами навчання в КМУ і вашим розкладом. Переглянути покрокову інструкцію ви можете тут.

Якщо ви захочете продовжити навчання в Київському медичному університеті  за обраною освітньою програмою в якості студента та отримати диплом, ви можете бути переведеним до Університету за процедурою, визначеною чинним законодавством.

Зразок документа, який ви отримаєте після навчання за програмою внутрішньої академічної мобільності розміщено за посиланням.

Якщо у вас виникнуть питання, будь ласка, надсилайте їх на електронну адресу: admission@kmu.edu.ua
тел.: +38 (068) 854-40-31, +38 (050) 337-81-01 Viber/Telegram
сайт: kmu.edu.ua

Будемо раді бачити та щиро сподіваємося, що наша підтримка допоможе вам подолати важкі часи та максимально успішно закінчити цей навчальний рік!

06.04.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери