Бюджет закладу освіти

Фінансування Університету, як приватного закладу вищої освіти, здійснюється його засновниками та з інших джерел, не заборонених законодавством.

Доходи Університету формуються за рахунок оплати фізичними та юридичними особами надання освітніх послуг та надходжень від інших видів діяльності, що здійснюється відповідно до законодавства України.

Університет не отримує публічні кошти і на нього не поширюються вимоги Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

Отримані Університетом кошти спрямовуються на провадження його діяльності в порядку та на умовах, визначених законодавством України та його статутом, у т.ч. на розвиток його матеріально-технічної, лабораторної й інших баз, бібліотечного фонду, забезпечення ліцензованими програмними продуктами, проходження практики здобувачами вищої освіти тощо.

Щороку одна з визнаних міжнародних аудиторських фірм за ініціативою засновників Університету здійснює незалежний аудит та огляд фінансової звітності.

08.12.2021
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери