Бюджет закладу освіти

Фінансування Університету, як приватного закладу вищої освіти, здійснюється його засновниками та з інших джерел, не заборонених законодавством.

Доходи Університету формуються за рахунок оплати фізичними та юридичними особами надання освітніх послуг та надходжень від інших видів діяльності, що здійснюється відповідно до законодавства України.

Університет не отримує публічні кошти і на нього не поширюються вимоги Закону України «Про відкритість використання публічних коштів».

Отримані Університетом кошти спрямовуються на провадження його діяльності в порядку та на умовах, визначених законодавством України та його статутом, у т.ч. на розвиток його матеріально-технічної, лабораторної й інших баз, бібліотечного фонду, забезпечення ліцензованими програмними продуктами, проходження практики здобувачами вищої освіти тощо.

Щороку одна з визнаних міжнародних аудиторських фірм за ініціативою засновників Університету здійснює незалежний аудит та огляд фінансової звітності.

08.12.2021
ПОДІЇ | Всі Події
26
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
26
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
29
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
16
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери