Відповідно до Конституції України та в порядку, встановленому законами України та іншими нормативно-правовими актами щодо безперешкодного доступу до приміщень осіб з обмеженими фізичними можливостями, громадян похилого віку, інших маломобільних груп населення, в Університеті реалізовано комплекс заходів щодо безперешкодного доступу та розміщення у приміщеннях вищезазначених груп населення; це дозволило створити гідні умови для перебування у будівлі та забезпечило належний рівень захисту їх прав відповідно до Законодавства.

Вхід до приміщення обладнаний з урахуванням державних будівельних норм стаціонарними пандусами і кнопкою виклику з переговорним пристроєм, а також табличками з відповідною інформацією про пандус, кнопку виклику, напрямок руху для маломобільних груп населення, розташованими на прийнятній для маломобільних груп населення висоті (у т.ч. для інваліда на візку).
В Університеті забезпечено безперешкодний доступ до аудиторій, які знаходяться на першому поверсі. Прийом громадян також забезпечується на першому поверсі. Додатково повідомляємо, що маломобільні групи населення обслуговуються поза чергою.

З метою забезпечення доступності навчальних приміщень для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в Університеті створені умови безперешкодного доступу до навчальних аудиторій, лабораторій та іншої інфраструктури, в тому числі:

• можливість безперешкодного під’їзду автомобільного транспорту до спеціально обладнаного входу до навчального корпусу;
• спеціально обладнаний вхід до навчального корпусу, який не містить сходинок, порогів і надає можливості безперешкодного доступу до навчальних приміщень;
• спеціально обладнаний санітарний вузол для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

За необхідності відвідування приміщень ПВНЗ «Київський медичний університет» для організації супроводу  або надання допомоги просимо звернутись за телефонами: 044 567 24 24, 050 435 20 38. Потрібно повідомити ваше прізвище та ім’я, адресу корпусу/навчальної бази, який(яку) Ви маєте намір відвідати, мету відвідування та контактний телефон, а також іншу необхідну інформацію.

Порядок супроводу (надання допомоги) осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення у приміщеннях ПВНЗ “Київський медичний університет” 

Посилання на висновки щодо доступності для інвалідів та інших маломобільних груп населення нежитлових приміщень (навчальних приміщень) ви можете подивитися нижче:

вул. Бориспільська, 2
вул. Горлівська, 124
Харківське шосе, 121
вул. Цедіка Антона, 7
Харківське шосе, 121 (К-7)
Харківське шосе, 121, корпус 27Г-2
Харківське шосе, 121Ч
вул. Відпочинку, 11
Харківське шосе, 121/3
вул. Юрія Іллєнка, 18
вул. Тростянецька, 8Д
вул. Шептицького, 5
вул. Академіка Вернадського, 53
вул. Кирилівська, 103
вул. Чернігівська, 38/2
вул. Підвисоцького, 4А
вул. Рогозівська, 6
вул. Братиславська, 3
вул. Саксаганського, 107/47А
вул. Велика Васильківська, 17А
вул. Привокзальна, 12А
вул. Червоноткацька, 93
вул. Митрополита Андрея Шептицького, 3Г
вул. Крамського, 21

Інформація про укриття у навчальних корпусах Київського Медичного Університету

Київський Медичний Університет має підготовлені для захисту студентів, викладачів і співробітників під час повітряної тривоги підвальні приміщення в усіх навчальних корпусах, з відповідними висновками Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Флагманський корпус (вул. Бориспільська, 2)
Навчальний корпус (Харьківське шосе, 121)
СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» (вул. А.Цедіка, 7)

Декларація відповідності матеріально-технічної бази вимогам законодавства з питань пожежної безпеки

До кожного сховища на видних місцях розклеєно наліпки, які вказують на їх місце розташування.

30.03.2023
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери