Інтернатура в Університеті

Шановні колеги, висловлюємо вам щиру вдячність за те, що ви обрали інтернатуру Київського медичного університету! Нагадуємо, що 1 червня розпочинається Вступна кампанія до інтернатури!

Інтернатура Київського медичного університету — це:

перша в Україні інтернатура на базі приватних клінік

в 2021 році нашими базами інтернатури є кращі приватні та державні клініки, національні інститути – загалом понад 60 закладів охорони здоров’я

унікальна можливість зміни клінічної бази протягом навчання, якщо з якихось причин обрана база вас не влаштовує

лояльна ціна, що дуже важливо для молодих спеціалістів. Ваша економія мінімум 20-30%

23 спеціальності

вибір з-поміж 5-10 клінік на одну спеціальність

конференції, семінари, майстер-класи для інтернів – формуєте своє портфоліо лікаря безкоштовно!

спеціальна ціна на курси професійної англійської мови для медичних працівників (проект створено за підтримки US Embassy, спільно з Georgia State University (USA) та St. Catherine University (USA)

безкоштовні тренінги для інтернів в Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ

Talent Park та тренінги для розвитку soft skills, якщо ви хочете розвивати не лише клінічне, але й креативне мислення

підготовка до КРОК-3 на власній онлайн платформі PreExam

можливість продовжити навчання в аспірантурі та стати співробітником кафедри

кращі інтерни працевлаштовуються в клініках, де проходили інтернатуру

стажування в Польщі та Німеччині

можливість проходити стажування на базі кращих клінік (деталі тут)

Увага! Якщо ви заповните заяву на вступ до 01.06, ви зможете укласти контракт з вартістю 2020 року.

У вас є чудова нагода обрати собі базу стажування – з метою вашої комплексної проінформованості про майбутнє навчання, умови стажування, керівників від клінік та ознайомитися з політикою бази стажування, ми пропонуємо вам записатися на екскурсію до клініки тут! Увага, через карантинні обмеження доступ до клінік обмежено, але ми зробимо все можливе, щоб організувати таке відвідування.УВАГА, ГРАНТ ВІД КЛІНІКИ ISIDA!

Реєстраційна форма для отримання гранту за посиланням. Детальнішу інформацію про грант ви можете дізнатись у відділі інтернатури КМУ, е-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (066) 490-09-55, або на нашому сайті https://kmu.edu.ua/internatura-v-universiteti/

Презентація інтернатури в Університеті
Положення про спеціалізацію (інтернатуру) Університету
Вартість навчання
Запитання та відповіді

Що таке інтернатура?
Інтернатура — система первинного підвищення кваліфікації випускників вищих медичних закладів. До інтернатури вступають випускники медичних, стоматологічних і фармацевтичних факультетів закладів вищої освіти. Після закінчення інтернатури їм присвоюється кваліфікація лікаря (провізора) – спеціаліста з певного фаху. Основним завданням інтернатури є підвищення рівня практичної підготовки випускників вищих медичних (фармацевтичних) закладів освіти, їх професійної готовності до самостійної лікарської (провізорської) діяльності.

Чому варто вступати саме до інтернатури Київського медичного університету?
Київський медичний університет (КМУ), створений у 1992 році, є провідним приватним медичним університетом України. Нашому університету присвоєно четвертий і найвищий рівень акредитації. У 2019 році Київський медичний університет посів перше місце у консолідованому рейтингу кращих ЗВО приватної форми власності України за версією порталу «Освіта.ua». Університет об’єднує біля 3900 здобувачів вищої освіти, серед яких 700 інтернів. Біля 35% контингенту — студенти-іноземці із 62 країн світу, що створює унікальну інтернаціональну атмосферу.

Скільки спеціальностей зараз доступно в інтернатурі КМУ?       
Загалом у КМУ готують інтернів за 23 спеціальностями. Підготовка в інтернатурі КМУ проходить за типовими навчальними програмами, затвердженими МОЗ та МОН України.

Коли починається процес прийому документів на вступ до інтернатури?
Вступна кампанія до інтернатури КМУ триває протягом липня, але ми приймаємо документи уже з 1 червня і краще їх подати до 30 червня включно. У такому разі ми можемо надати вам право навчатись за цінами минулого навчального року.

Коли розпочинається навчання в інтернатурі?
Навчання в інтернатурі розпочинається з 1 серпня.

Що таке очна і заочна інтернатура? Чи можна навчатися тільки заочно?
Інтернатура за усіма спеціальностями у всіх навчальних закладах складається з очної та заочної частин. Очна частина інтернатури проходить на кафедрі, а заочна – у закладі охорони здоров’я державної або приватної форми власності. Якщо ви плануєте навчатися за кошти фізичних осіб (на контрактній основі), то ви можете вступати в інтернатуру КМУ на очно-заочну форму навчання. Ми пропонуємо проходження заочної частини інтернатури в кращих приватних клініках Києва та Одеси. Також ви можете самостійно обрати заклад охорони здоров’я та укласти з керівництвом закладу угоду про проходження заочної частини інтернатури, надавши копію цієї угоди до відділу інтернатури. У цьому випадку ви вступаєте до інтернатури КМУ лише на очну частину. Навчання лише на заочній формі є неможливим.

Чи варто мені вступати до КМУ, якщо у мене є місце в інтернатурі за місцем проживання?
У разі, якщо у вас вже є місце проходження заочної частини інтернатури,  вступайте до КМУ на очну частину інтернатуру, умови проходження інтернатури у нас комфортні, ціни – лояльні, крім того ви отримуєте можливість стажування в кращих медичних закладах Європи та України, брати участь у наукових заходах міжнародного та національного рівня та ін. Наші інтерни успішно складають державний інтегрований ліцензійний іспит КРОК 3.

Чи можна змінювати клінічні бази під час навчання на інтернатурі? 
Так. Ця можливість є однією з головних переваг проходження інтернатури в нашому Університеті. У разі, якщо вам не сподобалося проходити заочну частину в одній клініці, ми зможемо перевести вас до іншої. Таким чином, ви можете змінювати місце проходження заочної частини інтернатури до того моменту, поки не знайдете клініку, яка вас влаштовує. Нашими партнерами є біля 60-ти провідних приватних клінік Києва та Одеси, і їх кількість постійно зростає.

Чи забезпечуєте ви інтернів гуртожитком?
Університет розміщує іногородніх інтернів у двох гуртожитках, де створено всі умови для комфортного проживання. Гуртожитки розташовані поряд із основним навчальним корпусом Університету. У гуртожитках функціонує кафе, є читальний і лекційний зали, наявна розвинена інфраструктура

Які ще переваги є в інтернів КМУ?
Однією з наших основних переваг – є можливість проходити стажування за кордоном. Серед наших партнерів – провідні клінічні центри Німеччини та Польщі. Наші інтерни мають змогу проходити практику в закладах Об’єднання клінік Ернст фон Бергманн (м. Потсдам, Німеччина), кращих клініках Варшави та Центрі медичних симуляцій Варшавського медичного університету. Також при нашому університеті працює товариство молодих вчених. Ви можете підвищувати свою кваліфікацію на семінарах, тренінгах та майстер-класах, що проводяться провідними зарубіжними та вітчизняними науковцями, лікарями, фахівцями. Після закінчення інтернатури кращі випускники можуть вступати до аспірантури.

⯈ Відгук інтерна щодо стажування на базі Медичної клініки “Into-Sana”

⯈ Відгук інтерна щодо проходження інтернатури на базі ММ “Добробут”

Чи можуть вступати до інтернатури КМУ ті випускники, які навчалися за державним замовленням?
Якщо вони отримали дозвіл на вільне працевлаштування від свого попереднього університету або МОЗ, то можуть.

Якого зразку сертифікати видаються випускникам Київського медичного університету після закінчення інтернатури?
Ми видаємо сертифікати державного зразка, форма яких затверджена нормативними документами центральних органів виконавчої влади.

Проходити інтернатуру обов’язково чи необов’язково?
Якщо ви хочете бути лікарем, то обов’язково. Від проходження інтернатури звільняються випускники, які зараховані в аспірантуру вищих закладів освіти і науково-дослідних інститутів зі спеціальностей, що не відносяться до напрямку «Медицина» («Фармація»), або направлені на науково-дослідну роботу в ці ж установи чи на роботу в інші заклади (установи) на посади, що не відносяться до переліку лікарських/провізорських посад.

Порядок вступу та перелік документів для вступу

Прийом документів для вступу на навчання в інтернатуру здійснюється з 1 червня по 31 липня кожного року в понеділок – четвер з 9.00 по 17.30 (перерва з 13.00 по 14.00) та у п’ятницю з 9.00 по 16.30 (перерва з 13.00 по 14.00) у приміщенні ректорату ПВНЗ «Київський медичний університет» за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, каб. 411.

Вступники, які подали заяву на вступ до КМУ до 30 червня включно, можуть розраховувати на вартість очної частини інтернатури на рівні минулого року.

Навчання в інтернатурі розпочинається з 1 серпня.

Спеціальності та графік навчання

 

Керівники лікарів-інтернів за спеціальностями від Університету

АКУШЕРСТВО ТА ГІНЕКОЛОГІЯ


Сенчук Анатолій Якович
Доктор медичних наук, професор
Спеціальність: акушерство та гінекологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи 29 років
Завідувач кафедри акушерства та гінекології Київського медичного університету


АНЕСТЕЗІОЛОГІЯ ТА ІНТЕНСИВНА ТЕРАПІЯ


Левицька Олена Валентинівна
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 16 років
Член Європейської асоціації анестезіологів з 2009 року.
Співавтор більше 20 наукових праць.

 


ВНУТРІШНІ ХВОРОБИ, ЗАГАЛЬНА ПРАКТИКА-СІМЕЙНА МЕДИЦИНА


Батушкін Валерій Володимирович
Доктор медичних наук, професор
Спеціальність: внутрішні хвороби
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 31 рік
Завідувач кафедри внутрішніх та професійних хвороб Київського медичного університету

 


ДЕРМАТОВЕНЕРОЛОГІЯ


Білоусова Інна Володимирівна
Кандидат медичних наук, доцент
Спеціальність: дерматовенерологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 16 років

 


ЗАГАЛЬНА ФАРМАЦІЯ


Туманов Віктор Андрійович
Лауреат державної премії України, академік АНВШ України, доктор медичних наук, професор
Спеціальність: загальна фармація
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 62 роки
Завідувач кафедри фармакології, патофізіології, клінічної фармакології і фармації Київського медичного університету

 


ІНФЕКЦІЙНІ ХВОРОБИ


Топольницький Валентин Станіславович
Доктор медичних наук, професор
Спеціальність: інфекційні хвороби
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 42 роки

 


КЛІНІЧНА ОНКОЛОГІЯ


Осинський Дмитро Сергійович
Доктор медичних наук, доцент
Спеціальність: клінічна онкологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 15 років

 


ЛАБОРАТОРНА ДІАГНОСТИКА


 

Кудашова Олена Петрівна
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 30 років

 

 


НЕВРОЛОГІЯ


Копчак Оксана Олегівна
Доктор медичних наук, с.н.с.
Спеціальність: неврологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 15 років
Завідувач кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини Київського медичного університету

 


ОРТОПЕДІЯ ТА ТРАВМАТОЛОГІЯ


Оксимець Володимир Михайлович
Доктор медичних наук, доцент
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 38 років

 


ОТОЛАРИНГОЛОГІЯ


Писанко Віктор Миколайович
Доктор медичних наук
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 40 років

 


ОФТАЛЬМОЛОГІЯ


Веселовська Зоя Федорівна
Заслужений лікар України, член-кореспондент Національної академії медичних наук України, доктор медичних наук, професор
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 44 роки
Завідувач кафедри хірургічних хвороб № 2 Київського медичного університету

 


ПАТОЛОГІЧНА АНАТОМІЯ


Гичка Сергій Григорович
Академік АНВШ України, доктор медичних наук, професор
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 29 років
Завідувач кафедри патологічної анатомії, гістології та судової медицини Київського медичного університету

 


ПЕДІАТРІЯ


Заславська Ганна Олександрівна
Кандидат медичних наук, доцент
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 7 років
Завідувач кафедри дитячих хвороб Київського медичного університету

 

Гуркіна Наталія Василівна
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 32 роки
Організатор охорони здоров’я вищої категорії

 

 


ПСИХІАТРІЯ


Пострелко Валентин Михайлович
Доктор медичних наук, професор
Спеціальність: психіатрія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 35 років

 


ПУЛЬМОНОЛОГІЯ ТА ФТИЗІАТРІЯ


Мельник Василь Павлович
Заслужений лікар України, академік АНВШ України, доктор медичних наук, професор
Спеціальність: пульмонологія та фтизіатрія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 49 років
Завідувач кафедри інфекційних хвороб, фтизіатрії, пульмонології та дерматовенерології Київського медичного університету

 


РАДІОЛОГІЯ


Івчук Володимир Павлович
Кандидат медичних наук, доцент
Спеціальність: радіологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 28 років

 


СПОРТИВНА МЕДИЦИНА, ФІЗИЧНА ТА РЕАБІЛІТАЦІЙНА МЕДИЦИНА


Паламарчук Андрій Леонідович
Кандидат медичних наук, доцент
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 3 роки

 


СТОМАТОЛОГІЯ


Дорошенко Світлана Іванівна
Академік Української академії наук, академік АНВШ України, доктор медичних наук, професор
Спеціальність: стоматологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 50 років
Завідувач кафедри ортопедичної стоматології і ортодонтії Київського медичного університету

 

Копчак Оксана Вікторівна
Доктор медичних наук, доцент
Спеціальність: стоматологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 18 років
Завідувач кафедри терапевтичної стоматології Київського медичного університету

 

Якубова Інесса Ігорівна
Доктор медичних наук, професор
Спеціальність: стоматологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 25 років
Завідувач кафедри дитячої терапевтичної стоматології Київського медичного університету

 

Ушко Наталія Олексіївна
Доктор медичних наук, доцент
Спеціальність: стоматологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 20 років

 


УРОЛОГІЯ


Козлов Вадим Владиславович
Кандидат медичних наук, доцент
Спеціальність: урологія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 18 років
Головний лікар клініки «Гармонія здоров’я»

 


ХІРУРГІЯ


Скиба Володимир Вікторович
Лауреат державної премії України, академік АНВШ України, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор
Спеціальність: хірургія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 41 рік
Завідувач кафедри хірургічних хвороб № 1 Київського медичного університету

 

Яцишин Ігор Вікторович
Кандидат медичних наук, доцент
Спеціальність: хірургія
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 18 років

 

 

Гоман Андрій В’ячеславович
Кандидат медичних наук
Кваліфікаційна категорія: вища
Стаж роботи: 16 роківКОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Контактна особа: Гладих Ніна Миколаївна (завідувач відділу інтернатури)

Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, каб. 411

E-mail: intern@kmu.edu.ua

Телефон з фінансових питань: +38 (095) 283-41-00

Тел.: +38 (066) 490-09-55

29.03.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери