ПОДІЇ | Всі Події

Університет разом із партнерами працевлаштовує інтернів!

Гарний початок кар’єри лікарів-інтернів у приватній клініці «Гармонія здоровя»!

Клініка «Гармонія здоров’я» за короткий термін співпраці стала одним із ключових партнерів нашого університету з питань підготовки інтернів. Мобільність, високий професіоналізм, сповідування принципів доказової медицини, відкритість інноваційним підходам у практичній та науковій діяльності обох сторін роблять нашу співпрацю творчою та ефективною. За декілька місяців проходження заочної частини інтернатури наші вступники встигли проявити себе з найкращої сторони, і, як наслідок, отримали змогу зробити ще один важливий крок на шляху до здійснення своїх мрій – стати частиною згуртованого колективу професіоналів «Гармонії здоров’я». У клініці працевлаштовані наші дерматовенерологи – Вікторія Геб, Ірина Ларіонова і Віра Приступа, уролог – Денис Манжелєєв. Отримання гідної та престижної роботи у клініці європейського рівня стало ще одним свідченням того, що правильний вибір місця проходження інтернатури, а також працелюбність, цілеспрямованість, ентузіазм та любов до своєї справи сприяють здійсненню мрій!

Бажаємо нашим інтернам підкорення нових вершин у благородній лікарській справі і запрошуємо всіх бажаючих вступати до інтернатури Київського медичного університету – кращого приватного вищого медичного закладу України. Кращі повинні навчатися у кращих! Деталі вступу тут

Користуючись нагодою, висловлюємо слова щирої подяки головному лікарю Козлову Вадиму Владиславовичу, відповідальній за інтернатуру Волнянко Ользі Геннадіївні за організацію високоякісної практики наших інтернів!

22.04.2019
ПОДІЇ | Всі Події
23
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
25
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
25
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери