Університет разом із партнерами працевлаштовує інтернів!

Гарний початок кар’єри лікарів-інтернів у приватній клініці «Гармонія здоровя»!

Клініка «Гармонія здоров’я» за короткий термін співпраці стала одним із ключових партнерів нашого університету з питань підготовки інтернів. Мобільність, високий професіоналізм, сповідування принципів доказової медицини, відкритість інноваційним підходам у практичній та науковій діяльності обох сторін роблять нашу співпрацю творчою та ефективною. За декілька місяців проходження заочної частини інтернатури наші вступники встигли проявити себе з найкращої сторони, і, як наслідок, отримали змогу зробити ще один важливий крок на шляху до здійснення своїх мрій – стати частиною згуртованого колективу професіоналів «Гармонії здоров’я». У клініці працевлаштовані наші дерматовенерологи – Вікторія Геб, Ірина Ларіонова і Віра Приступа, уролог – Денис Манжелєєв. Отримання гідної та престижної роботи у клініці європейського рівня стало ще одним свідченням того, що правильний вибір місця проходження інтернатури, а також працелюбність, цілеспрямованість, ентузіазм та любов до своєї справи сприяють здійсненню мрій!

Бажаємо нашим інтернам підкорення нових вершин у благородній лікарській справі і запрошуємо всіх бажаючих вступати до інтернатури Київського медичного університету – кращого приватного вищого медичного закладу України. Кращі повинні навчатися у кращих! Деталі вступу тут

Користуючись нагодою, висловлюємо слова щирої подяки головному лікарю Козлову Вадиму Владиславовичу, відповідальній за інтернатуру Волнянко Ользі Геннадіївні за організацію високоякісної практики наших інтернів!

22.04.2019
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021