Тривають екскурсії до клінік-баз стажування

2 квітня 2024 року відбулася екскурсія до Київського міського медичного центру “Академія здоров’я людини”, що розташований за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121. Медичний центр здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Акушерство та гінекологія”. Екскурсію проводила представник клініки Янишевська Світлана.

Вона розказала відвідувачам про напрямки роботи та основні відділення медичного центру. Екскурсанти відвідали жіночу консультацію, прийомне відділення, гінекологічне, пологове, хірургічне та патології вагітності, мали змогу побачити операційну. Світлана розповіла екскурсантам про особливості проходження інтернатури в медичному центрі, різноманітні програми для пацієнтів, надала вичерпні відповіді на всі питання екскурсантів.

5 квітня 2024 року пройшла екскурсія до офтальмологічної клініки “Зір 100%”, що розташована за адресою: Дніпровська набережна, 23. Клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Офтальмологія”. Екскурсію проводив один з провідних офтальмологів, директор клініки Жабоєдов Дмитро Геннадійович.

Майбутні інтерни познайомилися з клінікою: відвідали кабінети первинного прийому, діагностики зору, маніпуляційну, операційний блок та кабінет лікування дітей з вадами зору.
Екскурсантам показали, як проводиться діагностика зору, вимірюється очний тиск, оптична когерентна томографія. Також студенти змогли відвідати операцію з факоемульсифікації катаракти з імплантацією інтраокулярної лінзи. Дмитро Геннадійович розповів про особливості підготовки інтернів на базі клініки, надав вичерпні відповіді на питання.

10 квітня відбулася екскурсія до дерматологічної клініки “MyDerm”, що розташована за адресою: м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 11б. Клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Дерматовенерологія”. Екскурсію проводила відповідальна за інтернів Тетяна Мілевська та інтерн КМУ другого року Маргарита Воінкова. Вони розказали відвідувачам про основні напрямки роботи медичного центру. Екскурсанти відвідали косметологічний кабінет, кабінет діагностики шкірних новоутворень, хірургічних втручань та подолога.

Лікар-інтерн розповіла про особливості проходження інтернатури в клініці. Тетяна надала вичерпні відповіді на всі питання екскурсантів щодо відбору в інтернатуру, який складатиметься з попереднього тестування та співбесіди; особливостей роботи клініки та організації навчання інтернів.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на весну-літо дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua