Вступ і навчання в інтернатурі

 

Інтернатура Київського медичного університету — це:

 перша в Україні інтернатура на базі приватних клінік

в 2024 році нашими базами інтернатури є кращі приватні та державні клініки, національні інститути – загалом понад 40 закладів охорони здоров’я. Перелік закладів охорони здоров’я (баз стажування), на яких Університет пропонує проходження практичної частини інтернатури заходиться тут – intern.kmu.edu.ua . Також на цьому сайті ви можете залишити свою заявку на вступ до інтернатури

 унікальна можливість зміни клінічної бази протягом навчання, якщо з якихось причин обрана база вас не влаштовує

 лояльна ціна, що дуже важливо для молодих спеціалістів. Ваша економія мінімум 20-30%

20 спеціальностей

 вибір з-поміж 5-10 клінік на одну спеціальність

 конференції, семінари, майстер-класи для інтернів – формуєте своє портфоліо лікаря безкоштовно!

 спеціальна ціна на курси професійної англійської мови для медичних працівників (проект створено за підтримки US Embassy, спільно з Georgia State University (USA) та St. Catherine University (USA)

 безкоштовні тренінги для інтернів в Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ

 Talent Park та тренінги для розвитку soft skills, якщо ви хочете розвивати не лише клінічне, але й креативне мислення

 підготовка до КРОК-3 на власній онлайн платформі PreExam

 можливість продовжити навчання в аспірантурі та стати співробітником кафедри

 кращі інтерни працевлаштовуються в клініках, де проходили інтернатуру

 стажування в Польщі та Німеччині

 можливість проходити стажування на базі кращих клінік (деталі тут)

Ми забезпечимо для вас унікальну можливість ознайомитись з політикою бази стажування, умовами навчання в інтернатурі шляхом зустрічей в онлайн-форматі з керівниками закладів охорони здоров’я та керівниками інтернатури на кафедрі та базі стажування для того, щоб ви зробили правильний вибір.

Перелік документів для вступу

Зразки заяв ви можете завантажити тут:  

Як ми приймаємо документи на вступ до інтернатури в сучасних умовах: 

Крок 1 – заповніть заяву на вступ вже зараз  (за посиланням вище).

Варіанти заповнення заяви наступні:

1) роздрукувати, заповнити вручну та власноручно підписати;

2) заповнити на комп’ютері, роздрукувати і власноручно підписати;

3) заповнити на комп’ютері та накласти зображення власного підпису;

4) заповнити на комп’ютері та підписати за допомогою власного КЕП (ЕЦП).

Крок 2фото або скан-копію заповненої (написаної) заяви надішліть на електронну адресу intern@kmu.edu.ua.

Крок 3 – очікуйте на наш дзвінок. Після отримання заяви на вступ з вами зв’яжеться співробітник відділу інтернатури для обговорення всіх подальших дій.

Крок 4 – очікуйте на детальну інформацію про ваші подальші кроки щодо подачі документів, яка буде розміщена на сайті та надіслана вам на email. Слідкуйте за оновленнями та намагайтеся бути на зв’язку!


   
   
   
Положення про спеціалізацію (інтернатуру) Університету
Вартість навчання
Запитання та відповіді

Що таке інтернатура?
Інтернатура – це – форма післядипломної підготовки випускників медичних, стоматологічних і фармацевтичних факультетів закладів вищої освіти.
Основним завданням інтернатури є підвищення рівня практичної та теоретичної підготовки лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів, їх професійної готовності до самостійної діяльності за фахом з метою присвоєння звання «лікар-спеціаліст» або «фармацевт/провізор-спеціаліст» за відповідною спеціальністю.

Чому варто вступати саме до інтернатури Київського медичного університету?
Київський медичний університет (КМУ), створений у 1992 році, є провідним приватним медичним університетом України. Нашому університету присвоєно четвертий і найвищий рівень акредитації. У 2019 році Київський медичний університет посів перше місце у консолідованому рейтингу кращих ЗВО приватної форми власності України за версією порталу «Освіта.ua». Університет об’єднує біля 3900 здобувачів вищої освіти, серед яких 700 інтернів. Біля 35% контингенту — студенти-іноземці із 62 країн світу, що створює унікальну інтернаціональну атмосферу.

Скільки спеціальностей зараз доступно в інтернатурі КМУ?       
Загалом у КМУ готують інтернів за 20 спеціальностями. Підготовка в інтернатурі КМУ проходить за стандартними програмами підготовки в інтернатурі, затвердженими МОЗ України.

Коли починається процес прийому документів на вступ до інтернатури?
Вступна кампанія до інтернатури КМУ триває протягом липня, але ми приймаємо документи уже з 1 червня і краще їх подати до 30 червня включно. У такому разі ми можемо надати вам право навчатись за цінами минулого навчального року.

Коли розпочинається навчання в інтернатурі?
Навчання в інтернатурі розпочинається з 1 серпня.

Що таке освітня та практична частина підготовки в інтернатурі?
Програма підготовки в інтернатурі складається з двох частин: освітньої та практичної. Освітня частина інтернатури проводиться на кафедрі КМУ. Тривалість освітньої частини інтернатури складає три місяці за один рік навчання. Практична частина інтернатури проводиться на базі стажування лікарів (фармацевтів/провізорів)-інтернів та складає вісім місяців за один рік навчання.

Чи можна змінювати клінічні бази під час навчання на інтернатурі? 
Так. Ця можливість є однією з головних переваг проходження інтернатури в нашому Університеті. У випадку, якщо вас не влаштовує обсяг чи рівень підготовки, який надає база стажування на практичні частині підготовки в інтернатурі, ми зможемо перевести вас до іншої за наявності дозволу МОЗ. Нашими партнерами є біля 40-ка провідних державних і приватних клінік Києва та Київської області, і їх кількість постійно зростає.

Чи забезпечуєте ви інтернів гуртожитком?
Університет за умови наявності вільних місць розміщує іногородніх інтернів у двох гуртожитках, де створено всі умови для комфортного проживання. Гуртожитки розташовані поряд із основним навчальним корпусом Університету. У гуртожитках функціонує кафе, є читальний і лекційний зали, наявна розвинена інфраструктура

Які ще переваги є в інтернів КМУ?
Однією з наших основних переваг – є можливість проходити стажування за кордоном. Серед наших партнерів – провідні клінічні центри Німеччини та Польщі. Наші інтерни мають змогу проходити практику в закладах Об’єднання клінік Ернст фон Бергманн (м. Потсдам, Німеччина), кращих клініках Варшави та Центрі медичних симуляцій Варшавського медичного університету. Також при нашому університеті працює товариство молодих вчених. Ви можете підвищувати свою кваліфікацію на семінарах, тренінгах та майстер-класах, що проводяться провідними зарубіжними та вітчизняними науковцями, лікарями, фахівцями. Після закінчення інтернатури кращі випускники можуть вступати до аспірантури.

⯈ Відгук інтерна щодо стажування на базі Медичної клініки “Into-Sana”

⯈ Відгук інтерна щодо проходження інтернатури на базі ММ “Добробут”

Чи є можливість вступу до інтернатури КМУ лише на освітню частину?
Так. Ви можете вступити до інтернатури нашого Університету лише на освітню частину при наявності наказу від Департаменту охорони здоров’я про визначення бази стажування (або ж при наявності договору з базою стажування, якщо дана клініка є в переліку баз стажування на сайті МОЗ України). Умови проходження інтернатури у нас комфортні, ціни за освітню частину – лояльні, крім того ви отримуєте можливість стажування в кращих медичних закладах Європи та України, брати участь у наукових заходах міжнародного та національного рівня та ін. Наші інтерни успішно складають ліцензійний інтегрований іспит КРОК 3.

Чи можуть вступати до інтернатури КМУ ті випускники, які навчалися за державним замовленням?
Так, можуть. Випускник, який навчався за державним замовленням, отримує від закладу вищої освіти пропозицію щодо спеціальності та місця проходження інтернатури, у разі відмови від отриманої пропозиції, самостійно обирає місце проходження інтернатури. В такому разі, заклад вищої освіти видає такому випускникові довідку про самостійне обрання місця проходження інтернатури. З цією довідкою та всім пакетом документів (перелік документів для вступу зазначений вижче) випускник звертається до КМУ для вступу до інтернатури.

Якого зразку сертифікати видаються випускникам Київського медичного університету після закінчення інтернатури?
Ми видаємо сертифікати державного зразка, форма яких затверджена нормативними документами центральних органів виконавчої влади.

Проходити інтернатуру обов’язково чи необов’язково?
Якщо ви хочете бути лікарем, то обов’язково. Після закінчення інтернатури ви отримуєте сертифікат лікаря (фармацевта/провізора)-спеціаліста за відповідною спеціальністю інтернатури. Саме цей сертифікат дає право працювати лікарем в Україні. 

На які спеціальності інтернатури можуть вступити випускники закладу вищої медичної освіти, якщо в дипломі вказано спеціальність 228 “Педіатрія”?
 
Випускники ЗВО, що навчалися за спеціальністю “Педіатрія” можуть вступити до інтернатури на наступні спеціальності:
– анестезіологія та інтенсивна терапія
– внутрішні хвороби
– загальна практика – сімейна медицина
– епідеміологія
– інфекційні хвороби
– медицина невідкладних станів
– радіологія
– патологічна анатомія
– психіатрія
– фізична та реабілітаційна медицина
– дитяча хірургія
– педіатрія

Чи можуть вступити до інтернатури громадяни інших країн і які документи для цього потрібні?
Для громадян інших країн для вступу до інтернатури необхідні копії наступних документів:
– паспорта
– картки платника податків
– диплому з додатками українського ЗВО або нострифікованого диплому іншої країни
– сертифікатів Крок 1 та Крок 2 (за наявності)
– довідки про форму навчання
– посвідка на постійне перебування в Україні або тимчасова, терміном, що перекриває термін навчання
– сертифікат з визначення рівня володіння державною мовою або атестат з української школи з відміткою про вивчення української мови
– дозвіл МОЗ (за необхідності)
Також заява на вступ та 4 фото 3*4

Якою мовою навчаються іноземні громадяни в інтернатурі?
Навчання в інтернатурі проводиться українською мовою 

Графік проходження інтернатури з 2022 року

1. Акушерство та гінекологія

2. Анестезіологія та інтенсивна терапія

3. Внутрішні хвороби

4. Дерматовенерологія

5. Загальна практика-сімейна медицина

 

6. Інфекційні хвороби

7. Медична психологія

8. Неврологія

9. Ортопедія і травматологія

10. Отоларингологія

11. Офтальмологія

12. Патологічна анатомія

13. Педіатрія

14. Психіатрія

15. Стоматологія

16. Фармація

17. Хірургія

18. Радіологія

Б – база стажування; К – кафедра; В – відпустка

 КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ

Адреса: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, каб. 146 (факультет безперервного професійного медичного розвитку)
Тел.: +38 (066) 490-09-55 (інтернатура)
E-mail: intern@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 450-84-95 (ТУ та спеціалізації)
E-mail: cpmd@kmu.edu.ua
 
22.02.2024
ПОДІЇ | Всі Події
30
ТРА
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 30 травня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх).
20 Травня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Відбулося чергове засідання ІнтерРади міжнародного факультету
21 травня 2024 року  на міжнародному факультеті відбулося чергове засідання ІнтерРади у зміш...
23 Травня 2024
Тривають іспити на фармацевтичному факультеті
17 та 20 травня 2024 року на кафедрі фармакології та фармакотерапії Київського Медичного Універси...
20 Травня 2024
Студенти-медики об’єдналися, щоб дослідити аутизм: спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії
8 травня 2024 року відбулося спільне засідання наукових гуртків кафедр педіатрії, яке об'єднало с...
17 Травня 2024
Новини кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології
На кафедрі терапевтичної стоматології та пародонтології студенти-стоматологи  5 курсу, групи...
17 Травня 2024
Студенти КМУ взяли участь у турнірі з настільного тенісу
16 травня 2024 року у парку культури та відпочинку "Партизанська слава" відбувся турнір з настіль...
17 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери