В 2024 році в Університеті було впроваджено нову магістерську освітньо-професійну програму «Клінічна психологія» за спеціальністю 053 «Психологія».

На вас чекає зустріч з адміністрацією Університету та керівником напряму ОПП «Клінічна психологія», які детально розкажуть про умови вступу та переваги навчання на цій магістерській програмі.

У рамках презентації професор кафедри психології КМУ Фармагей Олександр Іванович прочитає лекцію на тему: «Екстрена регуляція психоемоційних станів в умовах сьогодення».

(Довідка: Фармагей Олександр Іванович, доктор психологічних наук, професор, автор концептуальної моделі психологічної підготовки спеціальних підрозділів до дій в екстремальних умовах, розробник методів нормалізації та поновлення психічного стану людини після перебування в дистресових умовах професійної діяльності. Розробив методику діагностики акцентуацій особистості на підставі інтерпретації ознак почерку. Автор більше 60 наукових та науково-практичних праць. Проводить психологічні консультування із застосуванням напрацювань когнітивно-поведінкової терапії, десенсибілізації й переробки рухами очей та еріксонівського гіпнозу. Наразі військовий психолог).

Також у презентації візьмуть участь запрошені гості:

• Зарецька Наталія Євгенівна, керівник проектів БО “Відродження України”;
  • Арефнія Світлана В’ячеславівна, медійний психолог, експертка багатьох телевізійних проєктів, таких, як «Холостяк», «Холостячка», «ДНК Свої», «Як вийти заміж», кандидат психологічних наук;
  • Табачніков Олександр Юхимович, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету;
  •  Михайлов Борис Володимирович, доктор медичних наук, професор кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації Київського Медичного Університету.

Реєстрація на захід обов’язкова за посиланням

Детальніше про ОПП «Клінічна психологія» (спеціальність 053 «Психологія») дивіться за посиланням.

Чекаємо на вас у Приймальній комісії Університету за адресою: м. Київ, вул. Бориспільська, 2, 1 поверх, Student Service (пн-пт з 9:00 – 18:00).

Контакти:
admission@kmu.edu.ua
+38 (050) 337-81-01, +38 (068) 854-40-31

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024