Студенти міжнародного факультету відсвяткували Масницю

13 березня студенти-іноземці долучилися до святкування прадавнього народного свята – Масниці, присвяченого проводам зими й приходу весни. Головним символом Масниці є випікання млинців, адже наші пращури вірили, що млинець символізує сонце.

Cтуденти міжнародного факультету з задоволенням відсвяткували Масницю у гуртожитку. Для них був проведений майстер-клас по випіканню млинців з різними начинками. Крім того, організатори підготували для учасників веселі розваги та тематичну фотозону.

Київський медичний університет всіляко дбає про студентів-іноземців та створює для них максимально зручні умови, щоб вони почували себе комфортно, перебуваючи далеко від рідної домівки. Зокрема, наші студенти активно долучаються до українських традицій, що допомагає їм краще інтегруватися до вітчизняного культурного простору.

Дякуємо організаторам за цікаве та веселе свято! Особливу подяку висловлюємо кафедрі української та латинської мов (завідувач кафедри Кірик Т.В., кандидат педагогічних наук, доцент).

15.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021