Студенти-іноземці прослухали лекцію з біофізики

У рамках Літнього медичного табору відбулась лекція «Біологія і фізика в медицині»

22 липня відбулася лекція «Біологія і фізика в медицині» Світлани Василюк-Зайцевої, викладача фізики підготовчого відділення Університету для студентів-іноземців.

Студенти слухали з великим зацікавленням, оскільки лектор пояснювала зв’язок фізики з анатомією, демонструючи, яким чином моделювання структури кісткової тканини людини впливає на фізичні моделі.

Ідея курсу – навчити студентів основам ньютонівської механіки та законів реології, які представлені комп’ютерними моделями, що широко використовуються в біотехнології, моделюванні матеріалів для медичної фізики, біохімії та біофізики.

Ми пишаємося нашими викладачами, зокрема, пані Василюк-Зайцевою, яка підготувала кандидатську дисертацію в університеті Бат, Великобританія.

31.07.2020
ЧЕР
XXV урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021