Студенти-іноземці прослухали лекцію з біофізики

У рамках Літнього медичного табору відбулась лекція «Біологія і фізика в медицині»

22 липня відбулася лекція «Біологія і фізика в медицині» Світлани Василюк-Зайцевої, викладача фізики підготовчого відділення Університету для студентів-іноземців.

Студенти слухали з великим зацікавленням, оскільки лектор пояснювала зв’язок фізики з анатомією, демонструючи, яким чином моделювання структури кісткової тканини людини впливає на фізичні моделі.

Ідея курсу – навчити студентів основам ньютонівської механіки та законів реології, які представлені комп’ютерними моделями, що широко використовуються в біотехнології, моделюванні матеріалів для медичної фізики, біохімії та біофізики.

Ми пишаємося нашими викладачами, зокрема, пані Василюк-Зайцевою, яка підготувала кандидатську дисертацію в університеті Бат, Великобританія.

31.07.2020