Стартує “Талант парк” – новий проєкт КМУ!

Прекрасна спільното, прийміть найщиріші вітання від Київського медичного університету!

Поки Україна готується до виходу з карантину, ми поспішаємо поділитися з вами новиною про старт корисного та цікавого проєкту від Київського медичного університету! Талант парк – це відкритий майданчик для розкриття творчого та наукового потенціалу наших студентів, своєрідний каталізатор у досягненні нових висот.

Ми створили Талант парк з метою об’єднати талановитих людей в одному місці, які підсилюють одне одного та допомагають у реалізації мрій! Саме тому за девіз ми обрали – «Об’єднати та підсилити»!

Разом з вами ми будемо творити новітню історію Київського медичного університету. Найактивніші учасники отримуватимуть різноманітні заохочення та нагороди. Ще одна важлива місія, яку ставить перед собою Талант парк – це підтримка у реалізації студентських проєктів.

Хутчіш заповнюй форму та долучайся до крутої спільноти однодумців!

09.03.2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
ЧЕР
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021