Мотиваційна лекція для студентів-старшокурсників стоматологічного факультету «Сучасні та надсучасні гаджети для здоровʼя зубів та ясен. Основи профілактики»

Шановні випускники стоматологічного факультету!

Запрошуємо вас на мотиваційну лекцію Хлєбас Світлани Василівни, лікаря-стоматолога, дійсного члена ICD на тему: «Сучасні та надсучасні гаджети для здоровʼя зубів та ясен. Основи профілактики». Подія відбудеться 10 квітня 2024 року о 15:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).

(Довідка: Хлєбас Світлана Василівна, кандидат медичних наук, дійсний член ICD, викладач кафедри терапевтичної стоматології Національного університету охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика, лікар  стоматолог вищої кваліфікаційної категорії, має практику у в СНКЦ «Стаміл», переможець в номінації «Лікар-стоматолог» Міжнародної премії STELLA INTERNATIONAL BEAUTY AWARDS, 2019, член координаційної ради ГО«Асоціація стоматологів України», медичний експерт національних телеканалів, лекторконсультант міжнародних компаній, партнер міжнародного благодійного фонду «Незламна українська нація»)

Також на вас чекає зустріч з керівництвом Університету: ректором Борисом Борисовичем Івнєвим, деканом стоматологічного факультету Тимченко Іриною Миколаївною, керівником відділу інтернатури Двірською Оксаною Василівною. Вони ознайомлять вас з правилами вступу до інтернатури КМУ 2024 та з основними клінічними базами стажування – провідними стоматологічними клініками міста Києва.

Чекаємо вас в інтернатурі Київського Медичного Університету! Кращі мають навчатися у кращих!

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua