Грант на безкоштовне проходження інтернатури від клініки «ISIDA»

Київський медичний університет підтримує талановитих майбутніх лікарів та заохочує їх до опанування професією на сучасному рівні!

Для нас важливо, щоб обдаровані випускники мали більше шансів для реалізації свого потенціалу, саме тому розробляємо унікальні пропозиції.

ЩО? В 2021 році наш багаторічний партнер – провідна акушерсько-гінекологічна клініка «ISIDA» – надає грант на безкоштовне навчання в інтернатурі.

(Довідка: ISIDA — одна з провідних комплексних акушерсько-гінекологічних клінік України, яка об’єднує стаціонар, пологовий будинок та амбулаторно-поліклінічні центри. Клініка ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років).

КОМУ? Одному інтерну КМУ за спеціальністю «Педіатрія»

ЯК ОТРИМАТИ ГРАНТ?
1. Вступити до інтернатури КМУ на спеціальність «Педіатрія»
2. Обрати клініку «ISIDA» базою для інтернатури за спеціальністю «Педіатрія»
3. У результаті співбесіди з фахівцями клініки «ISIDA», буде відібрана п’ятірка інтернів, які безкоштовно прослухають унікальний курс клініки «ISIDA» «Перша невідкладна допомога дітям». Курс розроблений і проводиться співробітниками Центру спеціальної підготовки Всеукраїнської громадської організації «Українська служба порятунку». Програма курсу відповідає рекомендаціям Європейської ради з реанімації (European Resuscitation Council) і навчає основам надання першої допомоги дітям.
4. Після закінчення курсу буде обрано кращого інтерна, який отримає можливість безкоштовного проходження інтернатури на базі клініки «ISIDA».

Не пропустіть унікальну можливість безкоштовно пройди інтернатуру на базі однієї з кращих клінік України!

Детальнішу інформацію про грант ви можете дізнатись у відділі інтернатури КМУ, е-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (066) 490-09-55, або на нашому сайті https://kmu.edu.ua/internatura-v-universiteti/

22.04.2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час:14 травня 2021 року о 16:00.
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
11 Травня 2021
ТРА