ПОДІЇ | Всі Події

Грант на безкоштовне проходження інтернатури від клініки «ISIDA-IVF»

Київський Медичний Університет підтримує талановитих майбутніх лікарів та заохочує їх до опанування професією на сучасному рівні!

Для нас важливо, щоб обдаровані випускники мали більше шансів для реалізації свого потенціалу, саме тому розробляємо унікальні пропозиції.

В 2024 році наш багаторічний партнер – провідна акушерсько-гінекологічна клініка «ISIDA-IVF» – надає грант на безкоштовне навчання в інтернатурі одному інтерну КМУ за спеціальністю «Акушерство та гінекологія».

(Довідка: ISIDA-IVF — одна з провідних комплексних акушерсько-гінекологічних клінік України, яка об’єднує стаціонар, пологовий будинок та амбулаторно-поліклінічні центри. Клініка ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років).

Етапи отримання гранту:

1.  Подати заяву на отримання гранту ви можете через нашу форму або у відділі інтернатури за адресою: вул. Бориспільська, 2 ауд. 146.
2. Вступити до інтернатури КМУ на спеціальність «Акушерство та гінекологія»
3. Обрати клініку «ІSІDА-IVF» базою для інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія»
4. При проходженні співбесіди буде оцінюватися рівень знань зі спеціальності «Акушерство та гінекологія» та рівень мотивації інтерна. За результатами співбесіди представниками клініки “ІSІDА-IVF” буде обрано інтерна, що отримає можливість безкоштовного навчання в інтернатурі на базі однієї з найкращих акушерсько-гінекологічних клінік України.

Не пропустіть унікальну можливість безкоштовно пройти інтернатуру на базі однієї з кращих клінік України!

Детальнішу інформацію про грант ви можете дізнатись у відділі інтернатури КМУ, е-mail: intern@kmu.edu.ua, тел.: +38 (066) 490-09-55, або на нашому сайті https://kmu.edu.ua/bpr/

 

05.03.2024
ПОДІЇ | Всі Події
26
КВІ
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
26
КВІ
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
29
КВІ
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
16
ТРА
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери