Екскурсії до СтоматЦентру “УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ” та мережі медичних центрів “Гармонія здоров’я”

Тривають екскурсії для вступників до інтернатури 2024 до клінік-баз стажування. 16 листопада 2023 року, на прохання студентів старшокурсників медичного факультету, відбулася додаткова екскурсія до мережі медичних центрів “Гармонія здоров’я”, яка розташована за адресою м. Київ, вул. Чорновола, 12.

Екскурсію провела заступник директора мережі медичних центрів Коцут Юлія Андріївна.
Нагадуємо, що мережа медичних центрів “Гармонія здоров’я” здійснює підготовку лікарів-інтернів за наступними спеціальностями:
– акушерство та гінекологія
– анестезіологія та інтенсивна терапія
– внутрішні хвороби
– загальна практика – сімейна медицина
– ортопедія та травматологія
– отоларингологія
– педіатрія
– радіологія
– хірургія

Відвідувачам розповіли про основні напрямки роботи медичного центру, співпрацю з НСЗУ та страховими компаніями (медичний центр співпрацює з більше ніж 30 страховими компаніями).

Майбутні лікарі-інтерни відвідали рентгенологічне, терапевтичне та реабілітаційне відділення, денний стаціонар. Екскурсантам показали обладнану за сучасними стандартами лабораторію медичного центра та докладно розповіли про обладнання для МРТ-досліджень. Відвідувачі поспілкувалися з завідувачем урологічним відділенням Бевзом Михайлом Сергійовичем, лікарем-реабілітологом Єгоровим Богданом В’ячеславовичем, лікарем-онкологом, мамологом Хурані Аядом Фахідом та іншими спеціалістами.

Заступник директора мережі медичних центрів, Коцут Юлія Андріївна відповіла на питання екскурсантів про особливості проходження інтернатури у мережі  “Гармонія здоров’я” та перспективи щодо працевлаштування після завершення навчання в інтернатурі.

Київський Медичний Університет не забуває і про своїх інтернів за спеціальністю «Стоматологія». 15 листопада 2023 року відбулася екскурсія до СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ», який заснований у 2015 році на базі стоматологічного факультету Київського Медичного Університету. Він є одним із найкраще обладнаних в Україні. СтоматЦентр «УНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ» здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Стоматологія” та надає широкий спектр стоматологічних послуг.

Екскурсію проводив директор СтоматЦентру Петрушанко Анатолій Михайлович. Учасники екскурсії познайомилися з клінікою, відвідали кабінети прийому пацієнтів, рентгенодіагностики та операційний блок. Анатолій Михайлович розповів про особливості підготовки інтернів на базі центру, перспективи розвитку стоматологічного центра, можливість працевлаштування та відповів на питання екскурсантів.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на листопад дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua