Екскурсії до медичного центру медичної мережі Into-Sana та офмальмологічного центру “Зір 100%”

У листопаді 2023 року тривають екскурсії до клінік-баз стажування, так 9 листопада відбулася екскурсія до медичного центру мережі медичних клінік Into-Sana, що розташований за адресою м. Київ, Дніпровська набережна, 25

(Довідка: Into-Sana – надає повний комплекс медичних послуг: багатопрофільні медичні та діагностичні центри, власна лабораторія, стаціонар, цілодобова хірургічна підтримка і служба швидкої  допомоги).

Багатопрофільна клініка здійснює підготовку лікарів-інтернів за наступними спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Анестезіологія та інтенсивна терапія», «Внутрішні хвороби», «Дерматовенерологія», «Загальна практика – сімейна медицина», «Неврологія», «Ортопедія і травматологія», «Отоларингологія», «Радіологія», «Педіатрія», «Хірургія».

Екскурсію проводила відповідальна за навчання інтернів, лікар Гнилоскуренко Анна Валеріївна. Вона розповіла екскурсантам про особливості роботи медичного центра, різноманітні програми для маленьких та дорослих пацієнтів – сертифікати на обслуговування в клініці, страхові поліси тощо.

Екскурсанти відвідали маніпуляційну, кабінет для рентген-досліджень, приймальні лікаря акушера-гінеколога, педіатра. Майбутні інтерни також поспілкувалися з головним лікарем підрозділу, Брикульським Ігорем Борисовичем.

10 листопада 2023 року відбулася екскурсія до офтальмологічного центру “Зір 100%”, який здійснює підготовку лікарів-інтернів за спеціальністю “Офтальмологія”.

(Довідка: офтальмологічний центр «Зір 100%» — це сучасна хірургічна клініка, яка спеціалізується на комплексному та індивідуальному лікуванні очних захворювань у дорослих і дітей).

Екскурсію проводила медичний директор клініки Жабоєдова Наталя Валеріївна. Екскурсанти познайомилися з клінікою: відвідали кабінети первинного прийому, діагностики зору, маніпуляційну, операційний блок та кабінет лікування дітей з вадами зору. Наталя Валеріївна розповіла про особливості підготовки інтернів на базі клініки, надала вичерпні відповіді на питання присутніх.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на листопад дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua