Екскурсії до гінекологічної клініки Іsida-IVF та медичного центру «Median»

Тривають екскурсії до клінік-баз стажування Київського Медичного Університету. Ми прагнемо забезпечити наших інтернів кращими умовами під час проходження інтернатури.

27 жовтня 2023 року відбулася екскурсія до гінекологічної клініки Іsida-IVF, яка розташована за адресою: м. Київ, б-р Вацлава Гавела, 65.

(Довідка: ISIDA — одна з провідних комплексних акушерсько-гінекологічних клінік України, яка об’єднує стаціонар, пологовий будинок та амбулаторно-поліклінічні центри. Клініка ISIDA спеціалізуються на лікуванні безпліддя, акушерстві, гінекології, мамології та педіатрії до 18 років. Штат клініки налічує понад 800 працівників.  “Іsida-IVF” надає широкий спектр послуг. За 26 років роботи завдяки роботі клініки світ побачили близька 10 000 дітей, народжених з допомогою допоміжних репродуктивних технологій (ДРТ).

Клініка – давній друг і партнер Київського Медичного Університету і вона здійснює підготовку інтернів за спеціальностями:  «Акушерство та гінекологія» та «Педіатрія».

Екскурсію проводила медичний директор, відповідальний за підготовку інтернів, Аліпова Наталя Федорівна. Вона розповіла відвідувачам про підрозділи клініки: амбулаторно-поліклінічну та педіатричну служби, репродукції людини та стаціонарну, а також клініко-діагностичну лабораторію з генетичним лабораторним циклом.

Наталя Федорівна надала вичерпні відповіді на всі запитання екскурсантів щодо особливостей роботи клініки, організації навчання інтернів, умови отримання гранту на навчання та про можливості подальшого працевлаштування.

31 жовтня 2023 року студенти-медики побували у медичному центрі «Median», що розташований за адресою: м. Київ, пр-т Червоної Калини, 69.

(Довідка: «Median» – це надійна, перевірена часом мережа клінік у місті Київі. До неї входять: сучасні медичні центри; новітні лабораторії; аптеки з широким асортиментом товарів. У медичному центрі «Median» консультують лікарі майже всіх напрямків, є можливість провести вакцинацію, отримати ультразвукову і лабораторну діагностику).

Медичний центр здійснює підготовку інтернів за наступними спеціальностями: «Акушерство та гінекологія», «Внутрішні хвороби», «Загальна практика – сімейна медицина», «Дерматовенерологія», «Отоларингологія», «Неврологія», «Педіатрія».

Екскурсію проводила директор медичного центру Батечко Анжеліка Петрівна, яка розповіла про основні напрямки роботи медичного центру, співпрацю з НСЗУ та страховими компаніями. Екскурсанти відвідали маніпуляційну, кабінет прийому сімейного лікаря, акушера-гінеколога, отоларинголога, офтальмолога, а також сольову кімнату медичного центру.

Долучайтесь до подальших наших екскурсій! Графік екскурсій на листопад дивіться за посиланням.

Контакти відділу інтернатури:
E-mail: intern@kmu.edu.ua