До уваги вступників із тимчасово окупованих територій!

Київський медичний університет підтримує вступників з тимчасово окупованих територій.

Пропонуємо вступникам взяти участь у програмі “Університетський грант 2022” на безоплатне навчання
(розуміється навчання за 1 гривню) протягом першого року навчання та проживання в гуртожитку Університету абітурієнтам, місцем реєстрації яких є тимчасово окупована територія.

Місце перебування абітурієнтів не є важливим на момент подачі документів!

Порядок участі в отриманні Університетського гранту.
1) Зареєструй електронний кабінет вступника на сайті cabinet.edbo.gov.ua та завантаж необхідні документи – з 01 липня.
2) Подай заяву та документи на вступ – з 29 липня до 23 серпня.
3) Разом з заявою на вступ подай мотиваційний лист, в якому вкажи бажання брати участь у конкурсі
«Університетський грант» та місце реєстрації (для вступників місцем реєстрації яких є тимчасово окупована територія).
Зразок мотиваційного листа дивіться за посиланням.
4) Розгляд мотиваційних листів для отримання безоплатного навчання* протягом першого року навчання та проживання в гуртожитку Університету абітурієнтам, місцем реєстрації яких є тимчасово окупована територія відбудеться з 24.08.2022 по 10.09.2022.
5) Проходження співбесіди для визначення кандидатів на отримання Університетського гранту відбудеться 22 вересня 2022 року.

Зверніть увагу на документи, необхідні для вступу!
222 Медицина (ОПП Медицина):
– вступ на перший курс на основі повної загальної середньої освіти за результатами НМТ/ЗНО.
– вступ на другий курс на основі здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста, освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра, освітнього ступеня молодшого бакалавра за результатами НМТ/ЗНО.

221 Стоматологія (ОПП Стоматологія):

226 Фармація, промислова фармація (ОПП Фармація, промислова фармація):
– вступ на перший курс на основі повної загальної середньої освіти за результатами НМТ/ЗНО (денна форма навчання).

25.07.2022