Нагадуємо про написання мотиваційного листа!

Шановні абітурієнти, УВАГА!

Відповідно до Порядку прийому на навчання написання мотиваційного листа є обов’язковим в 2024 році!

Зразок мотиваційного листа дивіться за посиланням.

Хочемо нагадати вам про програму “Університетський грант”. Переможці конкурсу гарантовано отримають рік безкоштовного навчання в КМУ! Умови тут.

Написавши мотиваційний лист для вступу, ви автоматично стаєте учасником програми “Університетський грант”! Але, звичайно, що на другий етап пройдуть найвмотивовані абітурієнти, тож докладіть зусиль та розкажіть нам, чому ви мрієте зв’язати своє життя з медициною?

Не прогав свій шанс отримати рік безкоштовного навчання, та почни писати мотиваційний лист вже зараз!
Нагадуємо, що з 19 липня ви можете подати мотиваційний лист разом з заявою на вступ. А зараз ти можеш подати заяву на участь в програмі “Університетський грант” тут.

Вимоги до мотиваційного листа:
1. Мотиваційний лист має описувати ваше бажання здобути професію медичного/фармацевтичного профілю (лікаря/лікаря-стоматолога/фармацевта) або психолога, а також чому саме ви обираєте Київський Медичний Університет.

2. Обсяг листа не повинен перевищувати 800 слів (2 сторінки формату А4, шрифт Times New Roman, розмір 12, міжрядковий інтервал – 1,5).
В цьому листі, будь ласка:
• Опишіть коло ваших інтересів, досягнень, успіхів в навчанні. Сформулюйте причини вашого бажання навчатися в Київському медичному університеті.
• Чому обрали саме цю спеціальність (лікаря/лікаря-стоматолога/фармацевта/психолога)?
• Яким чином ви плануєте будувати свою кар’єру, поділіться своїми планами на майбутнє! На які переваги, пов’язані з отриманням освіти в нашому закладі вищої освіти, ви чекаєте у майбутньому?
• Опишіть ваші інтереси та захоплення, в тому числі участь у соціальних проектах, учнівських олімпіадах, спортивних змаганнях, конкурсах, фестивалях.
• Вкажіть, які дисципліни ви б хотіли вивчати поглиблено. Чому?

3. В правому верхньому куті конкурсного мотиваційного листа розмістіть наступну інформацію:
• Прізвище, ім’я та по-батькові учасника конкурсу.
• Назва навчального закладу, який ви закінчили.
• Контактний телефон.
• Е-mail.
• Факультет на який бажаєте вступити.
• Планую брати участь у конкурсі “Університетський грант”

УВАГА! Якщо ви бажаєте подати заявку на вступ на декілька факультетів, потрібно підготувати декілька мотиваційних листів (мотиваційні листи можуть бути схожі, але акцент потрібно робити на відповідну спеціальність (лікаря/лікаря-стоматолога/фармацевта/психолога).