Звернення ректора КМУ до вступників

Борис Борисович Івнєв, ректор Київського Медичного Університету звернувся до абітурієнтів КМУ у найбільш відповідальний момент, а саме обрання Університету, в якому вони отримають майбутню професію.

У своєму зверненні ректор окреслив основні переваги навчання в КМУ, зокрема міжнародні перспективи, які відкриваються перед нашими випускниками, а це:
• якісне навчання за сучасними освітніми програмами, що забезпечує потужні можливості для інтеграції в Європейську та світову спільноту студентів-медиків та лікарів;
• доступ до міжнародного академічного обміну, завдячуючи Польському кампусу та інтеграції КМУ до ЄС;
• можливість опанувати практичні навички на найсучаснішому симуляційному обладнанні за програмами підготовки, які використовують заклади вищої медичної освіти США та Канади, адже наш Університет – єдиний в Україні, що є членом Американської Асоціації вищих медичних закладів освіти;
• можливість отримувати знання відповідно до вимог належних фармацевтичних практик, визначених Міжнародною асоціацією фармацевтів;
• міжнародні акредитації освітніх програм, що значно полегшує визнання українського диплому за кордоном;
• можливість навчатись в безпеці – у Польському кампусі нашого Університету, який створено відповідно до законодавства України та Польщі.

Інноваційність та креативні рішення, які впроваджуються командою Університету роблять нас кращими в своїй галузі. Саме наш Університет – єдиний серед медичних ЗВО в Україні, хто має легалізовану філію в Польщі, яка була створена з метою часткової релокації нашої спільноти у безпечну країну, де ми можемо гарантувати безперервне навчання в офлайн-форматі. Університет має всі необхідні дозволи від Польського уряду на здійснення освітньої діяльності за спеціальностями: «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація, промислова фармація».

Отже, чекаємо вступників в приймальній комісії нашого Університету з оригіналами документів, для того, щоб на посвяті в студенти КМУ, яка відбудеться 31 серпня, з гордістю та радістю сказати вам: «Вітаємо в родині Київського Медичного Університету!»

Бажаємо перемоги та чекаємо на вас в Приймальній комісії КМУ!
Наша адреса: 02099, Київ, вул. Бориспільська, 2
Тел.: +38 (050) 337-81-01, (068) 854-40-31
E-mail: admission@kmu.edu.ua

14.08.2023
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024