Зустріч з представниками New York State International Training and Research Program

12 травня 2015 р. відбулася зустріч керівництва КМУ УАНМ з представниками Національної академії медичних наук України та Програми міжнародного професійного вдосконалення та наукових досліджень  (Нью-Йорк, США).

У зустрічі взяли участь директор програми, почесний професор Школи громадського здоров’я Університету штату Нью-Йорк (Олбані, штат Нью-Йорк) Джек де Ховітц, директор з клінічної освіти Медичного центру Університету штату Нью-Йорк Девід Одегард, начальник науково-координаційного управління НАМН України проф. Олеся Гульчій та президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич.

Американські колеги поінформували учасників зустрічі про ключові цілі, умови та терміни Програми, яка діятиме у співпраці між фахівцями з США, України, Грузії, Казахстану та РФ. Основним напрямом досліджень стане вивчення соціально значущих інфекцій, таких як ВІЛ, вірусні гепатити, туберкульоз з позицій громадського здоров’я. Учасники програми зможуть обрати один із запропонованих курсів, які тривають від 3-х до 24-х місяців, і провадячи дослідження на базі Університету штату Нью-Йорк, здобути ступінь магістра громадського здоров’я.

Президент Олександр Поканевич та проф. Олеся Гульчій презентували гостям концепцію створення у КМУ Школи громадського здоров’я, де фахівці медичної галузі зможуть підвищувати свою кваліфікацію в галузі охорони здоров’я. Серед пріоритетних напрямів діяльності також були визначені впровадження навчання англійською мовою, застосування технологій дистанційної освіти та розвиток програм академічної мобільності.

Сторони обмінялися думками щодо поточного стану й перспектив розвитку сектору громадського здоров’я в Україні та визначили першочергові кроки для подальшого поглиблення співпраці.

14.05.2015
Другий тренінг з нового курсу «Конфліктологія»
2 квітня 2024 року о 17:00 відбудеться друга з трьох зустрічей на тему: «Мобінг та булінг», яка пройде у флагманському корпусі Університету (вул. Бориспільська, 2, лекторій 224).
27 Березня 2024
Екскурсія до Київського міського центру «Академія здоров’я людини»
Запрошуємо студентів-старшокурсників, які збираються вступати до інтернатури за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на ознайомчу екскурсію до Київського міського центру «Академія здоров'я людини», яка відбудеться 2 квітня 2024 року о 12:00 за адресою: Харківське шосе, 121.
27 Березня 2024
Екскурсія до офтальмологічої клініки “Зір 100%”
Запрошуємо 4 квітня 2024 року об 11:00 на екскурсію до офтальмологічної клініки "Зір 100%" вступників до інтернатури за спеціальністю «Офтальмологія».
28 Березня 2024