ПОДІЇ | Всі Події

Зустріч з представниками New York State International Training and Research Program

12 травня 2015 р. відбулася зустріч керівництва КМУ УАНМ з представниками Національної академії медичних наук України та Програми міжнародного професійного вдосконалення та наукових досліджень  (Нью-Йорк, США).

У зустрічі взяли участь директор програми, почесний професор Школи громадського здоров’я Університету штату Нью-Йорк (Олбані, штат Нью-Йорк) Джек де Ховітц, директор з клінічної освіти Медичного центру Університету штату Нью-Йорк Девід Одегард, начальник науково-координаційного управління НАМН України проф. Олеся Гульчій та президент КМУ УАНМ Олександр Поканевич.

Американські колеги поінформували учасників зустрічі про ключові цілі, умови та терміни Програми, яка діятиме у співпраці між фахівцями з США, України, Грузії, Казахстану та РФ. Основним напрямом досліджень стане вивчення соціально значущих інфекцій, таких як ВІЛ, вірусні гепатити, туберкульоз з позицій громадського здоров’я. Учасники програми зможуть обрати один із запропонованих курсів, які тривають від 3-х до 24-х місяців, і провадячи дослідження на базі Університету штату Нью-Йорк, здобути ступінь магістра громадського здоров’я.

Президент Олександр Поканевич та проф. Олеся Гульчій презентували гостям концепцію створення у КМУ Школи громадського здоров’я, де фахівці медичної галузі зможуть підвищувати свою кваліфікацію в галузі охорони здоров’я. Серед пріоритетних напрямів діяльності також були визначені впровадження навчання англійською мовою, застосування технологій дистанційної освіти та розвиток програм академічної мобільності.

Сторони обмінялися думками щодо поточного стану й перспектив розвитку сектору громадського здоров’я в Україні та визначили першочергові кроки для подальшого поглиблення співпраці.

14.05.2015
ПОДІЇ | Всі Події
20
ЧЕР
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 20 червня 2024 року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
13 Червня 2024
21
ЧЕР
Конференція “Розвиток цифрової освіти медичних та фармацевтичних працівників на етапах цифрової трансформації охорони здоров’я та розбудови електронної системи охорони здоров’я (ЕСОЗ)”
Конференція відбудеться 21 червня 2024 року о 10:00 у флагманському кампусі Університету за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
19 Червня 2024
НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери