Зустріч випускників фармацевтичного факультету 2018 р. з адміністрацією Університету!

Ось і настала пора Різдвяних та Новорічних свят, закінчується 2017-2018 навчальний рік.
Для студентів фармацевтичного факультету ПВНЗ «Київський медичний університет» заочної форми навчання – це хвилююча пора випускних іспитів та отримання диплому. Перед випускниками постає вибір вищого навчального закладу, де продовжити навчання в інтернатурі.

З метою ознайомлення випускників фармацевтичного факультету з перевагами проходження інтернатури в ПВНЗ «Київський медичний університет», інформування їх з усіх питань, що стосуються інтернатури, 26 грудня 2017 року у приміщенні оновленого сучасного лекційного залу за адресою: вул. Горлівська, 124, проректором Доан С.І., завідувачем відділу інтернатури Лихогрою І.П. та відповідальним за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухарем О.О. організована чергова зустріч з випускниками фармацевтичного факультету 6 курсу заочної форми навчання та 5 курсу денної форми навчання.

Проректор з науково – педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І. ознайомила випускників з переліком аптечних баз, умовами проходження заочного циклу інтернатури. Крім того, Доан С.І. зупинилася на можливості продовжити займатися науковою діяльністю та зростати як фахівець в аспірантурі.

Завідувач відділу інтернатури Лихогра І.П. детально розповіла про перелік документів, необхідних для вступу в інтернатуру, особливості очного та заочного циклу інтернатури, цінову політику Університету та терміни навчання.

Відповідальний за проведення інтернатури на фармацевтичному факультеті Кухар О.О. повідомив майбутніх інтернів з програмою інтернатури «Загальна фармація» та особливостями проходження очного циклу на кафедрах Університету.

Зустріч відбувалася у форматі активної дискусії, випускники жваво цікавилися інтернатурою та отримали вичерпні відповіді на свої численні запитання.

Відділ післядипломної освіти бажає їм успіхів на випускних іспитах та з нетерпінням чекає в інтернатурі!

28.12.2017
ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE