ПОДІЇ | Всі Події

Завершилися курси “Professional English for Healthcare Workers”

16 червня 2022 року відбулось останнє заняття із курсу “Professional English for Healthcare Workers”, організованим Міжкультурним мовним центром Київського медичного університету.

Курс вивчення англійської мови для медичних працівників «Professional English for Healthcare Workers» є унікальною грантовою програмою, розробленою кращими українськими фахівцями у тісній співпраці із колегами з американських університетів Georgia State University та St. Catherine University за сприяння Посольства США в Україні.

Студенти здобули багато корисних навичок та вмінь, які допоможуть їм у подальшому навчанні та кар’єрі. Не дивлячись на складну ситуацію, та інколи важкі умови, вони працювали старанно і отримали чудові результати. Бажаємо слухачам, щоб швидше настав мир у нашій державі й вони могли розпочати свою успішну професійну кар’єру, та запрошуємо продовжити навчання для удосконалення навичок спілкування англійською мовою у професійних ситуаціях.

Велика подяка викладачу курсів Шевчук Ірині Костянтинівні за організацію та проведення цікавих інтерактивних занять!

28.06.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери