Засідання студентського наукового гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін

29 лютого 2024 року відбулося чергове онлайн-засідання гуртка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін «Cultural Portal». Традиційно мовою роботи була англійська. Тема засідання – «NONVERBAL COMMUNICATION/BODY LANGUAGE IN DIFFERENT COUNTRIES» – викликала жвавий інтерес, як в українських, так і в іноземних студентів, що взяли участь у підготовці доповідей-презентацій та їх обговоренні. Модератор і керівник гуртка – ст.викл. Шевчук І.К.

Із презентаціями виступили:

• Владислав Євграфов, (гр. С2302, керівник викл. Сарданова Ю.І.), який розповідав про невербальну комунікацію і мову жестів в різних країнах;
    • Саміра Махаммад (гр. М 2211, керівник ст.викл. Шевчук І.К.) доповіла про мову жестів для людей, що страждають на глухоту, зокрема в Японії;
    • Євгенія Бородіна (гр. Ф 2301, керівник викл. Юрченко О.В.) ознайомила із особливостями невербальної комунікації в різних країнах;
    • Євгенія Сергєєва (гр. М 2304, керівник викл. Сарданова Ю.І.) розповідала про мову жестів в Італії;
    • Катерина Лещенко (гр. М 2206, керівник ст.викл. Шевчук І.К.) представила мову жестів в Китаї;
    • Хуссейн Раджа Захід (гр. МА 2301о, керівник доц. Пилипенко С.П.) розповідав про культуру, традиції і мову жестів Пакістана.

Всі презентації викликали зацікавленість та активну дискусію присутніх студентів і всіх викладачів кафедри.

Команда кафедри соціально-гуманітарних дисциплін оголошує нове засідання наприкінці березня 2024 р., темою якого обрано «MENTAL HEALTH IN TIMES OF WAR AND TERRORISM». Зважаючи на актуальність тематики, запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у дискусії з Вашими презентаціями або як слухачі. За додатковою інформацією звертайтеся на кафедру соціально-гуманітарних дисциплін (вул. Бориспільська, 2, ауд.306, електронна пошта: i.shevchuk@kmu.edu.ua ).

Нагадуємо, що це прекрасна нагода підвищити свій рівень комунікативної англійської мови, поспілкуватися з новими людьми та знайти нових друзів!