Запрошуємо взяти участь у студентському науково-практичному гуртку кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології

З 29 лютого 2024 року розпочинає роботу студентський науково-практичний гурток кафедри терапевтичної стоматології та пародонтології Київського Медичного Університету.

Керівник гуртка – Оболонська Анна Олександрівна, кандидат медичних наук, асистент кафедри (контактний номер телефону 0679198532).
Місце проведення засідань – кафедра терапевтичної стоматології та пародонтології (вул. Антона Цедика, 7)
Періодичність проведення засідань – 1 раз на місяць
Засідання гуртка відбуватимуться у змішаних форматах: офлайн та онлайн.

Реєстрація за посиланням

Напрями роботи гуртка:
– обговорення сучасних методів лікування захворювань терапевтичного профілю;
– аналіз клінічних ситуацій та методів лікування;
– прийом тематичних пацієнтів;
– підготовка та аналіз сучасної тематичної оглядової літератури;
– ознайомлення та впровадження методів доказової медицини;
– написання студентських наукових статей та оглядів в матеріалах конференцій, конгресів, науково-практичних журналів;
– участь в конференціях міжнародного формату;
– відвідування наукових заходів.

Програму науково-практичного гуртка дивіться за посиланням.

Дізнатись деталі можна за електронною адресою scientificunion@kmu.edu.ua

До занять з гуртківцями будуть залучатися завідувач кафедри, Копчак Оксана Вікторівна, викладачі кафедри та запрошені провідні фахівці-стоматологи. Тематика засідань гуртка тісно переплітається з науковими напрямами викладачів кафедри та сучасними тенденціями світової науки.

Запрошуємо студентів-стоматологів 3-5 курсів до нашої наукової спільноти!