Запрошуємо взяти участь у безкоштовному вебінарі «Гіпнотерапія. Стійкість та метафори»

Запрошуємо вас взяти участь у безкоштовному вебінарі «Гіпнотерапія. Стійкість та метафори», який відбудеться 25 лютого 2023 року о 16:30.

Організатори:
– ПВНЗ “Київський медичний університет”
– Європейське товариство гіпнозу в медицині та психотерапії (ESH)
– Асоціація психотерапевтів і психоаналітиків України

Мова викладання – англійська

Лектор вебінару: доктор Консуело С. Казула, член правління Італійського товариства гіпнозу, колишній президент Європейського товариства гіпнозу та віце-голова Ради представників Міжнародного товариства гіпнозу.

Запрошуємо до участі у вебінарі студентів старших курсів медичного факультету, викладачів Київського Медичного Університету та членів Асоціації психоаналітиків та психотерапевтів України.

Для участі у вебінарі заповніть, будь ласка, форму за посиланням.

Посилання у Zoom для участі у вебінарі буде надіслано на адресу електронної пошти, яка буде зазначена в реєстраційній формі.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

We invite students (5th -6th year of study) of the Medical Faculty, educators of Kyiv Medical University and Members of the Association of Psychoanalysts and Psychotherapists of Ukraine to participate in the webinar «Hypnotherapy. Resilience and Metaphors”.

The webinar is free of charge

The language of the webinar is English

25 February, 2023, 4-30 PM (EET)

International hypnosis trainer: Dr. Consuelo C. Casula, Board Member of Italian Society of Hypnosis, Immediate Past-President of the European Society of Hypnosis and the current Vice-Chairperson Council of Representatives of the International Society of Hypnosis. The book “Metaphors for Personal and Professional Evolution: Gardeners, Princesses and Porcupines” (author Consuelo C. Casula) has been translated into Spanish, Portuguese, French and German.

To participate in the webinar, please fill out the form at the link below.

A Zoom link to join the webinar will be sent to the email address provided on the registration form.