Запрошуємо вас на XІI Національний конгрес з міжнародною участю «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ»

Шановні колеги!
Запрошуємо вас взяти участь у XІI Національному конгресі з міжнародною участю «ЛЮДИНА ТА ЛІКИ» – Україна.
Захід включено до Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій МОЗ та НАМН України, які проводитимуться у 2019 році.
У роботі Конгресу візьмуть участь провідні спеціалісти в галузі медицини України, Литви, Фінляндії, Білорусі.
Конгрес проводиться у співпраці із партнерами «Гармонія здоров’я» та «Into-Sana». Секція «Загальна практика та сімейна медицина «Міждисциплінарний погляд на пацієнта з коморбідністю» підготовлено завідувачем кафедри проф. Батушкіним В.В. та проректором з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти проф. Доан С.І.
Науково-практичний симпозіум «Неврологічні захворювання та моматична патологія: особливості клінічних проявів та коморбідності» вестимуть завідувач кафедри неврології, психіатрії, рефлексо- і мануальної терапії, ЛФК та спортивної медицини д.мед.н. Копчак О.О. та проф. зазначеної кафедри Бачинська Н.Ю.
Учасники Конгресу отримають сертифікат, програму та інформаційні матеріали.
Деталі у програмі, яку ви можете завантажити тут.
Запрошення можна завантажити тут.
Захід відбудеться 27-28 березня за адресою: вул. Госпітальна, 12, Президент-Готель.
Реєстрація з 08:30, початок о 09:30.

ТРА
Тренінг з базових хірургічних навичок
Дата та час: 17 травня 2021 року о 16:00
Місце проведення: вул. Бориспільська, 2, аудиторія №224 (поверх 2, Центр симуляційного навчання та оцінювання)
14 Травня 2021
ТРА
Тренінг з базової підтримки життя
Дата та час: 19 травня 2021 року о 16:00.
14 Травня 2021
День відкритих дверей OFFLINE