Запрошуємо на лекцію «Історія медицини України»

Шановна спільнота Київського Медичного Університету!

Запрошуємо студентів, інтернів та всіх, хто цікавиться історією медицини, на лекцію директора Музею історії медицини Інституту досліджень історії Київського Медичного Університету Івана Миколайовича Сороки на тему: «Історія медицини України».

(Довідка: Іван Миколайович Сорока, президент Українського медичного клубу, керівник Інституту досліджень історії медицини КМУ, радник Міністра охорони здоров’я України, генеральний секретар СФУЛТ, професор УВМА, лікар акушер-гінеколог, лікар-терапевт, заслужений працівник охорони здоров’я України).

Лекція відбудеться 21 лютого 2024 року об 10:30 за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій №225  (Active Learning Hall)

Під час лекції ви матимете унікальну можливість наживо побачити рідкісні медичні експонати музею, зокрема, античні медичні інструменти, виготовлені з бронзи, період створення яких коливається у часовому проміжку IV ст. до н.е. – IV ст. н.е. Вони належать до найбільшої в Україні колекції античних медичних інструментів, саме в нашій експозиції представлено скальпелі, шпателі, зонди та пінцети. Однією з найяскравіших книг, що є у Музеї історії медицини Київського медичного університету, є твір “Анатоміко-хірургічні таблиці кил” авторства Християна Саломона та Петра Савенка (1835 р.в.)

Крім того у Музеї історії медицини знаходяться книги 17-18 століть з анатомії людини, дорожня аптечка вікторіанської епохи, випускний альбом медичного факультету Університету Святого Володимира (1903 рік), старовинні шприці та багато інших медичних цікавинок.

Реєстрація на лекцію за посиланням

Чекаємо вас на лекції провідного українського фахівця з історії  української медицини!