Запрошуємо на відкриту лекцію Копчак О.О. на тему: «Особливості диференційної діагностики головного болю»

Київський Медичний Університет розпочинає курс відкритих ознайомчих лекцій на медичну тематику для абітурієнтів, студентів, викладачів та співробітників.

Запрошуємо на лекцію Копчак Оксани Олегівни, д.мед.н.,  професора,  завідувача кафедри неврології, психіатрії та фізичної реабілітації, на тему: «Особливості диференційної діагностики головного болю».

Захід відбудеться 23 травня 2023 року о 15:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, лекторій, 302.

Онлайн-трансляція заходу проводиметься також за посиланням

Оксана Олегівна – знаний за кордоном фахівець, дійсний член Європейської академії неврології, член спілки неврологів та психіатрів України. У 2022 році на конкурсній основі вона була обрана до Асамблеї делегатів Європейської академії неврології (EAN), як індивідуальний делегат від України на період 2022-2025 рр. Вона єдиний український представник, який увійшов до складу цієї організації.

Оксана Олегівна – керівник аспірантури та клінічної ординатури Університету з дисципліни «Неврологія». Відповідає за підготовку методичних матеріалів і проведення навчання з групами англомовних студентів.

Вона авторка понад 100 наукових праць, методичних рекомендацій із неврології для викладачів і студентів англійською мовою. Має авторські свідоцтва на винаходи, деклараційні патенти.

На пропустіть лекцію провідного українського лікаря-невролога!

Реєстрація для абітурієнтів обов’язкова за посиланням!