Запрошуємо на вебінар на тему: «Перспективи та можливості фармацевта нового покоління»

Вагаєшся, яку спеціальність обрати або вже навчаєшся та маєш питання стосовно майбутнього?

Запрошуємо на вебінар: «Перспективи та можливості фармацевта нового покоління». Вебінар відбудеться 17 серпня 2023 року о 16:00 у форматі Zoom

Код доступа: 12345678

Головний спікер заходу – Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами, нашого давнього друга і партнера мережі аптек «Подорожник». Мережа «Подорожник» розпочала свою роботу з 1999 року. Зараз в Україні налічується понад 1500 аптек і їхня кількість постійно зростає.

Фармацевтична галузь в Україні стрімко розвивається, тож наші випускники після отримання диплому про вищу освіту мають можливість подальшого навчання в інтернатурі і по завершенню працювати на різних посадах в аптеках, контрольно-аналітичних лабораторіях, магазинах медичної техніки, на аптечних базах, хіміко-фармацевтичних підприємствах, у природоохоронних, клініко-лабораторних, судово-хімічних та судово-медичних установах, лікувально-профілактичних закладах, митних службах та науково-дослідних установах.

Чому ви маєте відвідати вебінар?

• Що шукає майбутній роботодавець? Які компетентності фармацевта нового покоління найбільше цінуються на ринку праці?
  • Навчання та практична підготовка в КМУ – відповідність вимогам сучасного фармацевтичного бізнесу
  • Де мені знайти роботу після отримання диплому? Дамо відповіді на це важливе питання для всіх – шляхи та можливості працевлаштування після отримання диплому фармацевта КМУ
  • Міжнародна акредитація освітньої програми «Фармація, промислова фармація» – відкритий шлях до інтеграції в Європейський освітній та професійний простір
  • Навчання та стажування в POLISH CAMPUS KMU – перспективи продовження кар’єри в Європі
  • Переваги випускників КМУ на національному та міжнародному ринках праці
  • Сучасний менеджмент та маркетинг у фармації

Спікери вебінару:

• Марія Скринник, керівник відділу співпраці з освітніми закладами мережі аптек «Подорожник»
  • Потій Олександр Олександрович, директор POLISH CAMPUS KMU
  • Хомич Олена Олексіївна, декан фармацевтичного факультету КМУ
  • Бутко Любов Анатоліївна, завідувач кафедри управління та економіки фармації, технології ліків
  • Гудзенко Наталія Василівна, доцент кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії
  • Гуртовенко Ірина Олександрівна, доцент кафедри фармацевтичної і біологічної хімії, фармакогнозії

Реєстрація на вебінар за посиланням.

16.08.2023
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024