ПОДІЇ | Всі Події

Запрошуємо на вебінар на тему: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?»

Вже другий четвер поспіль проект “Школа якості медичної освіти: європейський аспект” збирає компанію освітян-однодумців не тільки з КМУ, а й інших медичних університетів, коледжів, установ та асоціацій України. Вже відбулося два вебінара, темами яких були – «Медична освіта: різні системи, одна мета» та «Освітні програми: війна підходів».

Разом з експертом з медичної освіти, доктором Йогешем Ачарія (National University of Ireland) та керівником відділу моніторингу якості освіти КМУ Андрієм Шмаргальовим ми обговорили шляхи покращення якості викладання та управління у медичних ЗВО, поділилися корисними порадами для розвитку професійних навичок викладачів та управлінців медичних університетів. Нагадуємо, що наш проект підтримується Європейським Союзом.

Запрошуємо вас взяти участь у третьому вебінарі в рамках нашого проекту, який відбудеться 15 квітня о 17.00, на тему: «Навчальні методи у медичній освіті: класика чи сучасність?». Будемо говорити про те, які сучасні методи навчання є дієвими для медицини, чи залишилось місце традиційним методикам, та як зберегти якість медичної освіти під час дистанційного навчання.

Реєстрація на захід за посиланням.

Онлайн-трансляція заходу відбудеться за посиланням.

Якщо ви не встигли на онлайн-трансляцію попередніх вебінарів, ви можете переглянути їх за цими посиланнями:
1) https://www.youtube.com/watch?v=hkODbSTxv9g
2) https://www.youtube.com/watch?v=Kx4LjADijso

13.04.2021
ПОДІЇ | Всі Події
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери