ЗАПРОШУЄМО НА МІЖНАРОДНУ МЕДИЧНУ КОНФЕРЕНЦІЮ У ПОЛЬЩІ!

Шановна спільното КМУ!

З початком російської війни в Україні Київський медичний університет за підтримки Європейського Союзу, польського уряду, місцевої влади та Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) організував часткову релокацію спільноти студентів, лікарів та викладачів до Польщі з метою збереження безперервності та якості навчального процесу, а також створення робочих місць для освітян та лікарів. Для реалізації цієї місії було створено Польський Кампус Київського Медичного Університету, який і став провайдером програми Підтримка в адаптації українських медпрацівників у Польщі” – https://unitedoc-ua.org/. Програма впроваджується Київським Медичним Університетом за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку, Воєводства Сілезії та Уряду Республіки Польща.

Центральною подією стане підсумкова конференція “Міжнародна медична співпраця України та Польщі: win – win технології” (деталі – https://unitedoc-ua.org/conference). Вона об’єднає українських та польських експертів у галузі охорони здоров’я для обміну досвідом та найкращими практиками, які згодом будуть використані на користь систем охорони здоров’я та наших громад.

Хедлайнери конференції:

Ольга Богомолець – Доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України

Алла Шлапак – Голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціального захисту

Тадеуш Урбан – Доктор медичних наук, Президент Регіональної Ізби Лєкарської в Катовіце

Карл Тьес – Голова European Trauma Course Organisation, член European Society of Emergency Medicine та European Society of Anaesthesiology

Ніно Бердзулі – Голова Представництва ВООЗ у Польщі (за погодженням)

Також, на конференції будуть обговорюватись найсучасніші тренди у медичній освіті, новітні методики викладання та стратегічні напрями розвитку Університету – долучайтеся до нас 27 жовтня 2023 року в м. Катовіце, Польща, в конференц-залі Сілезької регіональної медичної палати, вул. Гражинського 49а з 08:30 до 18:30

Для викладачів КМУ діють спеціальні умови!

УНІВЕРСИТЕТ ОРГАНІЗОВУЄ:

• Безкоштовний проїзд комфортабельним автобусом Київ – Катовіце – Київ (виїзд – 25.10.2023, повернення – 30.10.2023)
  • Безкоштовне проживання в університетському гуртожитку в м. Битом (за бажанням)
  • Легкі сніданки (для тих, хто обере опцію проживання в гуртожитку)
  • Переїзди до локації проведення конференції
  • Захоплюючу екскурсійну програму визначними місцями регіону Сілезія + місто Краків (субота 28.10.2023 та неділя 29.10.2023)

Реєстрація обовʼязкова. Термін реєстрації до 18.10.2023 включно – https://unitedoc-ua.org/conference

Координатор поїздки з українського боку – Наталія Коротенко +380 (50) 140 00 52‬, Бориспільська, 2, каб. 409

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024