ПОДІЇ | Всі Події

Увага! Відбулися зміни у форматі Дня відкритих дверей 10 червня 2022 року

Шановні абітурієнти!

Київський медичний університет навіть у сьогоднішні непрості часи продовжує підготовку до Вступної кампанії 2022. Ми чекаємо на абітурієнтів, які бачать себе у майбутньому лікарями, лікарями-стоматологами і фармацевтами та починаємо знайомитися з ними на наших Днях відкритих дверей!

У зв’язку з бойовими діями в Україні, а також можливою повітряною тривогою під час заходу, ми вносимо невеликі корективи у наш День відкритих дверей, який відбудеться вже 10 червня 2022 року о 16:00 з метою скоротити час перебування в корпусі на випадок небезпеки.

Ми вирішили поділити День відкритих дверей на дві частини та надати вам можливість відвідати екскурсію корпусом в зручний для вас час (екскурсія триватиме 20-30 хвилин). 10 червня 2022 року відбудеться презентаційна частина Дня відкритих дверей, яку ви зможете відвідати особисто або онлайн зі зручного та безпечного для вас місця. Якщо ви вирішите особисто завітати на День відкритих дверей 10.06, то після закінчення заходу вам проведуть екскурсію та нададуть відповіді на ваші запитання. Зверніть увагу, якщо під час заходу залунає повітряна тривога, ви маєте пройти в безпечне укриття. Захід відбудеться за адресою: вул. Бориспільська, 2.

Дивіться презентаційну частину Дня відкритих дверей на нашому youtube-каналі за посиланням

Реєстрація на День відкритих дверей за посиланням

Для тих абітурієнтів, хто захоче дивитися онлайн-презентацію, ми пропонуємо відвідати корпус в зручний для вас час, наші співробітники проведуть для вас екскурсію. Реєстрація на екскурсії головний корпусом та стоматологічним факультетом (Антона Цедіка, 7) за посиланням.

Питання приймальній комісії ви можете надіслати сюди. Нагадуємо, що в цьому році Київський медичний університет знову оголошує конкурс на грант – рік безкоштовного навчання! Подати заяву на участь в конкурсі ви можете тут.

Контакти приймальної комісії:
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

31.05.2022
ПОДІЇ | Всі Події
05
ЖОВ
Студентська звітно-виборча конференція
Звітно-виборча конференція відбудеться 5 жовтня 2023 року о 16:00, за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery hall», (лекторій №302).
29 Вересня 2023
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери