Пройшов День відкритих дверей

19 лютого відбувся черговий День відкритих дверей ОНЛАЙН нової вступної кампанії 2021 року.

Цього разу загальну презентацію про фармацевтичний факультет представила його очільниця, Лозова Олена Василівна, кандидат фармацевтичних наук, доцент. У цікавій та змістовній доповіді Олена Василівна окреслила найважливіші моменти вступу та навчання на фармацевтичному факультеті, а саме: необхідні для вступу предмети ЗНО, матеріально-навчальну базу факультету, основні бази практики і перелік організацій, де можуть працювати випускники факультету, який включає в себе аптеки, аптечні бази, контрольно-аналітичні, судово-медичні лабораторії, природоохоронні установи, фармацевтичні фірми тощо.

Потім відповідальний секретар приймальної комісії Юрій Іванович Журба розповідав про умови вступу до нашого університету, особливості вступної кампанії 2021 року та відповів на запитання абітурієнтів.

Наші майбутні абітурієнти могли дивитися пряму трансляцію в Instagram і YouTube та ставити питання, на які одразу отримали відповіді. Якщо ви не встигли на нашу трансляцію, то повний запис ви можете переглянути тут.

Також ви можете поставити питання приймальній комісії щодо вступу у цій формі.

Запрошуємо вас на наступний День відкритих дверей ОНЛАЙН, який відбудеться 19 березня 2021 року о 16:00.

Очікуйте посилання на реєстрацію на День відкритих дверей на нашому сайті.

Контакти приймальної комісії
E-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31

24.02.2021
ЧЕР
XXVI урочистий випуск лікарів та провізорів
Початок заходу 23 червня о 11:00
18 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021