Запрошуємо на цикл ТУ «Медичне право в роботі лікаря: практичні питання»

Шановні колеги!

ПВНЗ «Київський медичний університет» у межах професійної підготовки за спеціальностями 221 «Стоматологія» та 222 «Медицина» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» запрошує лікарів усіх спеціальностей та інших зацікавлених слухачів взяти участь в унікальному, практично орієнтованому, мультидисциплінарному циклі тематичного удосконалення «Медичне право в роботі лікаря: практичні питання».

ТУ допоможе вам отримати концентровану інформацію та ефективні алгоритми, які дозволять відчувати себе юридично захищеними та досягати успіху у вашій медичній діяльності.
Курс триватиме з 11 по 25 березня 2024 року в режимі он-лайн у зручний для вас час, що забезпечить максимальну ефективність і комфортність навчання.

Наші спікери – медичні адвокати з великим практичним досвідом роботи у медичному праві:
1. Радмила Гревцова, провідний адвокат з понад 20-річним досвідом у медичному праві, кандидат юридичних наук, доцент, професор кафедри громадського здоров’я та мікробіології медичного факультету ПВНЗ «Київський медичний університет», член Ради Директорів Всесвітньої асоціації медичного права;

2. Наталія Корзан, адвокат з понад 15-річним досвідом, директор ТОВ «Київський медико-правовий кластер».

Цикл ТУ проводиться у співпраці з Київським медичним кластером – одним з лідерів серед інформаційно-освітніх медико-правових платформ.

У програмі:
• Що таке медичне право і для чого воно лікарю
• Права і обов’язки лікаря і пацієнта
• Інформація і документація в роботі лікаря
• Медичне втручання: правові питання. Отримання та оформлення інформованої згоди та відмови від медичного втручання
• Якість медичної допомоги (послуг) з погляду права
• Юридична відповідальність: що потрібно знати лікарю
• Лікар і медична реформа: правові питання
• Медична діяльність в умовах війни: правові питання
• Надання окремих видів медичної допомоги: правове регулювання.
• Лікар і власна справа: юридичні вимоги

Ви дізнаєтеся:
• Які права мають пацієнти і медичні працівники і як їх реалізувати на практиці?
• Які права пацієнтів, медичних працівників і закладів найчастіше порушуються?
• Як етично і юридично коректно реагувати на претензії пацієнта?
• Які юридичні алгоритми використовуються для захисту прав та законних інтересів пацієнтів, медичних працівників і закладів
• Як оцінюється якість медичної допомоги з позицій права?
• Які правові питання виникають у зв’язку зі здійсненням медичної реформи, під час війни та надзвичайних ситуацій?
• Що нового відбулося у правовому регулюванні надання різних видів медичної допомоги?
• Як лікарю відкрити власну справу?
і багато іншого.

Ви навчитеся:
• Визначити наявність правових проблем, які виникають під час здійснення медичної діяльності
• Аналізувати основні медико-правові документи
• Правильно вести обов’язкову медичну документацію
• Комунікувати з пацієнтом з урахуванням вимог чинного законодавства України та медичної етики
– Аналізувати запропоновані іншими особами (зокрема, юристами) варіанти рішень наявних правових проблем з точки зору їх відповідності вимогам медичної етики та законодавства
– Використовувати (після консультації з юристом) юридичні засоби захисту прав і законних інтересів пацієнтів, медичних працівників та закладів.

За результатами навчання кожен учасник:
– Розширить свій світогляд, отримавши практичні компетенції та отримає ілюстративні й методичні матеріали,
– Пройде комплексне оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок слухачів освітнього заходу безперервного професійного розвитку у вигляді тестування,
– отримає 50 балів БПР (підтверджується відповідним посвідченням про проходження циклу ТУ) для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.08.2021 р. №1753.

Запрошуємо лікарів усіх спеціальностей та інших зацікавлених осіб!

Звертаємо вашу увагу, що кількість місць обмежена, обов’язкова попередня реєстрація за посиланням.

Вартість навчання – 3600 грн.

У разі виникнення додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся за телефоном +38 (050) 450-84-95 або пишіть на пошту cpmd@kmu.edu.ua (експерт з безперервного професійного медичного розвитку відділу інтернатури КМУ Світлана Даценко).

Після реєстрації з вами зв’яжеться менеджер, відповість на усі ваші запитання та обговорить деталі оплати.
Чекаємо на вас!