Запрошуємо на цикл ТУ «Діагностика, лікування і супровід осіб із ВІЛ (та підозрою на ВІЛ)»

Шановні колеги!

ПВНЗ «Київський Медичний Університет» за організаційної підтримки ТОВ «Університет професійного та особистого розвитку» в рамках професійної підготовки за спеціальностями 222 «Медицина», 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я», запрошує всіх зацікавлених взяти участь в унікальному, практично орієнтованому, мультидисциплінарному циклі Тематичного удосконалення «Діагностика, лікування і супровід осіб із ВІЛ (та підозрою на ВІЛ)» в режимі он-лайн (Zoom).

Цикл тематичного удосконалення відбудеться з 18 березня до 1 квітня 2024 року в режимі он-лайн (Zoom).

Наші спікери – досвідчені лікарі з великим практичним досвідом роботи:

1. Тетяна Рибак, медичний директор з надання амбулаторної допомоги ВІЛінфекованим та хворим на гепатити КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб», лікар-фтизіатр
  2. Ліана Ковтунович, медичний директор з надання амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз та ко-інфекцію ТБ/ВІЛ КНП «Одеський обласний центр соціально значущих хвороб», лікар-фтизіатр

Під час навчання ви дізнаєтесь:
1. ВІЛ-інфекція, загальні питання.
2. ВІЛ-інфекція: сучасні стратегії протидії.
3. Шляхи передачі ВІЛ-інфекції.
4. Класифікацію ВІЛ-інфекції.
5. Основні принципи діагностики ВІЛ-інфекції.
6. Основні принципи лікування ВІЛ-інфекції.
7. Класифікацію антиретровірусних препаратів.
8. Побічні дії антиретровірусних препаратів.
9. Міжлікарську взаємодію антиретровірусних препаратів з іншими лікарськими засобами.
10. Порядок призначення до – та післяконтактної профілактики ВІЛінфікування.
11.Порядок проведення профілактики передачі ВІЛ від матері до дитини.
12. Графік лабораторного супроводу перебігу ВІЛ-інфекції.
13. Порядок обліку антиретровірусних препаратів та звітування по використанню.
14. Правила ведення обліково-звітної документації.
15.Особливості ведення пацієнта з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ.
16. Практичні навики призначення профілактичного лікування опортуністичних інфекцій.
17. Принципи діагностики латентної туберкульозної інфекції у пацієнтів з ВІЛінфекцією.
18. Вимоги законодавства у сфері протидії насильству.
19. Політику протидії стигмі та дискримінації.

За результатами навчання кожен учасник:
– розширить свій світогляд, отримавши практичні компетенції та отримає ілюстративні й методичні матеріали;
– пройде комплексне оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок слухачів освітнього заходу безперервного професійного розвитку у вигляді тестування;
– отримає ПОСВІДЧЕННЯ про проходження циклу тематичного удосконалення встановленого зразку;
– отримає 50 балів БПР для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.08.2021 р. №1753.

Запрошуємо до участі лікарів загальної практики-сімейної медицини, лікарів-терапевтів, лікарів-педіатрів, лікарів-інфекціоністів та всіх зацікавлених осіб!

Вартість навчання – 3000 грн. з однієї особи.

Реєстрація за тел.: 096-555-17-46