Запрошуємо на цикл тематичного удосконалення «Організація реабілітаційної допомоги в стаціонарних та амбулаторних умовах»

Шановні колеги!

ПВНЗ «Київський медичний університет» за організаційної підтримки ТОВ «Університет професійного та особистого розвитку» в рамках професійної підготовки за спеціальностями 222 «Медицина», 226 «Фармація, промислова фармація» галузі знань 22 «Охорона здоров’я» запрошує всіх зацікавлених взяти участь в унікальному, практично орієнтованому, мультидисциплінарному циклі тематичного удосконалення «Організація реабілітаційної допомоги в стаціонарних та амбулаторних умовах».

Цикл тематичного удосконалення проходитиме з 30 жовтня по 10 листопада 2023 року в режимі он-лайн (Zoom).

Наш спікер – досвідчений лікар з великим практичним досвідом роботи: Олена Гоженко, лікар-реабілітолог доктор медичних наук, професор, медичний директор санаторію «Одеса» СБУ

Під час навчання ви дізнаєтесь:

1. Як організувати роботу реабілітаційних закладів та відділень.
2. Як користуватися міжнародною класифікацією функціонування, обмеження життєдіяльності та здоров’я. Правила документування процесу надання реабілітаційної допомоги.
3. Як проводити первинне реабілітаційне обстеження та визначати завдання реабілітаційної допомоги протягом гострого та післягостого реабілітаційного періоду, необхідні реабілітаційні втручання, зокрема із кількісною потребою у фахівцях з реабілітації, технічних та інших засобів реабілітації та медичних виробів.
4. Модель організації роботи мультидисциплінарної реабілітаційної команди у стаціонарних відділеннях довготривалої реабілітації пацієнтів неврологічного профілю.
5. Втручання в практиці лікаря фізичної та реабілітаційної медицини.
6. Постінсультні больові синдроми: особливості програм реабілітації.
7. Особливості медичної реабілітації після травм та поранень.
8. Фізіотерапевтичні методи в медичній реабілітації.

За результатами навчання кожен учасник:
– Розширить свій світогляд, отримавши практичні компетенції та отримає ілюстративні й методичні матеріали,
– Пройде комплексне оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок слухачів освітнього заходу безперервного професійного розвитку у вигляді тестування,
– отримає ПОСВІДЧЕННЯ про проходження циклу тематичного удосконалення встановленого зразку,
– отримає 50 балів БПР для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.08.2021 р. №1753.

Запрошуємо лікарів фізичної та реабілітаційної медицини, лікарів-фізіотерапевтів, фізичних терапевтів та всіх зацікавлених осіб!

Вартість навчання – 3000 грн. з однієї особи.
Реєстрація за телефоном: 096-555-17-46

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024