Запрошуємо на відкритий тренінг для абітурієнтів!

2 червня 2022 року у Центрі симуляційного навчання та оцінювання Київського медичного університету відбудеться відкритий тренінг для абітурієнтів. Наші майбутні вступники зможуть сповна відчути себе лікарями та відпрацювати на манекенах базові хірургічні навички,  базові медсестринські навички та корисні навички з базової підтримки життя.

Захід відбудеться 2 червня 2022 року за адресою: вул. Бориспільська, 2, ауд. 226 (Центр симуляційного навчання та оцінювання). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!

Оберіть зручний для себе час: 10:00, 12:30 або 15:00

Під час тренінгу ви дізнаєтеся, що таке базова підтримка життя, яка включає в себе:
– Теоретичну частину
– Перевірку свідомості
– Відпрацювання навичок непрямого масажу серця та вентиляції легенів за допомогою бар’єрного пристрою та мішка Амбу

Почнете вивчати базові хірургічні навички, які включають в себе:
– Теоретичну частину
– Правильну техніку тримання та передачі інструментів
– Техніку заряджання нитки у голку
– Формування хірургічних вузлів на тренажерах (Дженелідзе, Кохер)
– Роботу на лапароскопічному тренажері (базові навички)

Познайомитеся з базовими медсестринськими навичками, які включають в себе:
– Базові навички роботи зі шприцами, голками та В/В системами
– Підшкірні ін’єкції
– Внутрішньовенні ін’єкції
– Внутрішньом’язові ін’єкції
– Накладку джгута
– Пункцію вени для забору крові
– Внутрішньовенне струминне введення препаратів
– Постановку в/в крапельної системи
– Постановку сечового катетера.

Реєстрація за посиланням.

Нагадуємо, що під час співбесіди для отримання гранту на навчання в Київському медичному університеті абітурієнти демонструватимуть свої практичні навички, тож практика не завадить. Подати заяву на грант та дізнатися про всі деталі щодо цієї програми можна тут.
Контакти приймальної комісії
Е-mail: admission@kmu.edu.ua
Тел.: +38 (050) 337-81-01 (Viber, Telegram), +38 (068) 854-40-31
Сайт: https://kmu.edu.ua/prijmalna-komisiya/

Екскурсія до фармацевтичного факультету переноситься на 13 травня!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024
Науково-практична конференція молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни»
Запрошуємо вас взяти участь у Науково-практичній конференції молодих вчених до Дня науки в Україні «Медицина в умовах війни», яка відбудеться 16 травня 2024 року у головному кампусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
16 Квітня 2024