Запрошуємо лікарів взяти участь у циклі ТУ на тему: «Стаціонарна, амбулаторна та мобільна паліативна допомога важкохворим пацієнтам»

Шановні колеги!

ПВНЗ «Київський Медичний Університет» за організаційної підтримки ТОВ «Університет професійного та особистого розвитку» запрошує всіх зацікавлених взяти участь в унікальному, практично орієнтованому, мультидисциплінарному циклі тематичного удосконалення на тему: «Стаціонарна, амбулаторна та мобільна паліативна допомога важкохворим пацієнтам» в режимі он-лайн (Zoom).

Цикл тематичного удосконалення проходитиме з 22 квітня по 6 травня 2024 року в режимі он-лайн (Zoom).

Наші спікери – досвідчені лікарі з великим практичним досвідом роботи з паліативними хворими, співробітники ПВНЗ «Київський Медичний Університет», інших вищих навчальних закладів:

• Зоя Максимова, лікарка мобільної служби паліативної допомоги;
  • Анна Яцульчак, в.о. зав. відділення мобільної паліативної допомоги дітям Київського міського дитячого діагностичного центру;
  • Олена Коваленко, психолог мобільної служби паліативної допомоги;
  • Наталія Дацюк, представник Міжнародної групи з вивчення політик та практик знеболення (PPSG);
  • Олена Єгорова, експерт із застосування засобів позиціювання, медична сестра мобільної служби паліативної допомоги;
  • Юлія Мендез, провізор, провідний спеціаліст напрямку «Сильнодіючі та опіоїдні анальгетики».

Під час навчання ви дізнаєтесь:

1. Менеджмент симптомів хронічного больового синдрому у дорослого населення
2. Респіраторна підтримка при наданні паліативної допомоги
3. Забезпечення паліативних пацієнтів опіоїдними анальгетиками через аптечні заклади
4. Організація роботи дитячої мобільної паліативної служби. Основні симптоми та синдроми
5. Ведення ран паліативних хворих:
• пролежні
• трофічні виразки
• розпад пухлин
6. Обіг опіоїдних анальгетиків в закладах охорони здоров’я
7. Повідомлення «поганих» новин
8. Емоційне вигорання членів родини важкохворого та медичного персоналу

Навчальний план та програма циклу тематичного удосконалення «Стаціонарна, амбулаторна та мобільна паліативна допомога важкохворим пацієнтам» затверджено на засіданні Вченої ради ПВНЗ «Київський Медичний Університет» 01 червня 2022 року.

За результатами навчання кожен учасник:
– розширить свій світогляд, отримавши практичні компетенції та отримає ілюстративні й методичні матеріали;
– пройде комплексне оцінювання набутих знань, компетентностей та практичних навичок слухачів освітнього заходу безперервного професійного розвитку у вигляді тестування;
– отримає ПОСВІДЧЕННЯ про проходження циклу тематичного удосконалення встановленого зразку;
– отримає 50 балів БПР для врахування їх при атестації на присвоєння (підтвердження) лікарської кваліфікаційної категорії відповідно до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18.08.2021 р. №1753.

Запрошуємо лікарів загальної практики-сімейної медицини, педіатрів, терапевтів та медичних фахівців інших профілів!

Вартість навчання – 3000 грн

Реєстрація за посиланням.