Запрошуємо до участі у VII українському дерматоскопічному конгресі UDC пам’яті Вікторії Савоськіної

16 березня 2024 року у Києві відбудеться сьомий український дерматоскопічний конгрес UDC VII, що буде присвячений пам’яті Вікторії Савоськіної – відомого лікаря-дерматовенеролога, якого українська дерматологічна спільнота втратила 28 листопада 2023 року.

Організатор конгресу: Українська асоціація дерматоскопії шкіри (УАДШ)

Співорганізатор: Київський Медичний Університет.

ФОРМАТ заходу:
• офлайн: м. Київ, Mercure Congress Hotel
• онлайн: пряма трансляція + запис

СПІКЕРИ UDC VII:

Ольга Богомолець, Raimonds Karls, Тетяна Святенко, Богдан Литвиненко, Кіра Кравець, Роман Яремкевич, Андрій Прохач, Катерина Безвершенко, Марія Кукушкіна, Вікторія Хрущ, Світлана Дячук, Олександр Березкін, Сергій Василенко, Олена Салєнкова, Анна Халдєєва, Андрій Островерхий, Яна Бєлова, Єрванд Маргарян, Лариса Ларіонова, Роман Грищенко, Ірина Івко, Анна Свистак, Оксана Берник, Ольга Василенко, Ольга Саламаха, Ірина Кріщенко, Марія Павелко.

ПРОГРАМА UDC VII дуже насичена і включає розділи:
• меланома та пігментні новоутворення
• рак шкіри
• загальна дерматологія
• трихологія та трихоскопія

КВИТКИ:
• ONLINE – 1490 грн
• OFFLINE – 3900 грн

Детальна програма та придбання квитків на сайті заходу

Генеральний партнер: La Roche-Posay.