ПОДІЇ | Всі Події

З любов’ю в серці

Напередодні дня Святого Валентина на підготовчому відділенні для іноземних громадян відбувся невеличкий концерт, у якому під керівництвом викладачів Сінгх Ю.І. та Мірошниченко Г.В. продемонстрували свої таланти хлопці та дівчата з Гани, Ірану, Азербайджану, Бангладеш, Намібії, Нігерії та Індії. Завідувач відділення Неловкіна Берналь О.А. весело привітала всіх з днем закоханих!

Для багатьох цікавою та новою виявилася інформація про історію цього свята, але розповідь про кохання нікого не залишила байдужим.

Тема кохання відображена у творчості поетів різних країн. Джумшутзаде Гамід розпочав концерт із віршів Нізамі Гянджеві. Студенти з Гани та Нігерії, які нещодавно познайомились із творчістю О.С. Пушкіна, вирішили прочитати його вірші. Бамфо Дюк та Гуеду Коллінз емоційно продекламували «Мороз и солнце», а Овопуті Віктор дуже проникливо прочитав «Я вас любил…».

Кохання можна виразити не тільки словами, але й танцями, тому Банаіян Анахіта представила національний арабський танець, а студенти з Нігерії підготували сучасну танцювальну композицію.

Про важливість володіння різними мовами розповіли студенти Шіфіні Джонатан, Ом Пракаш, Арогундаде Аятомі та Банаіян Анахіта, які підготували сценічні мініатюри, темою яких було святкування Дня закоханих. А завдяки проведенню тематичних конкурсів хлопці та дівчата змогли продемонструвати знання російської мови.

Наприкінці концерту було продемонстровано фільм власного виробництва підготовчого відділення «Я люблю…», у якому студенти і викладачі весело й невимушено розповіли про свої інтереси та захоплення.

[slideshow_deploy id=’2484’]

24.03.2016
ПОДІЇ | Всі Події НОВИНИ КАФЕДР | Всі новини
Триває виробнича практика у студентів-медиків
Триває студентська виробнича практика на 4 курсі медичного факультету. Студенти продовжують ...
10 Червня 2024
Перебіг екзаменаційної сесії на стоматологічному факультеті
6 червня 2024 року на стоматологічному факультеті пройшов іспит з нормальної анатомії. Студенти п...
07 Червня 2024
Триває практика у студентів-медиків
Вже другий тиждень, як триває виробнича лікарська практика у відділеннях стаціонару  у наших...
29 Травня 2024
Новини кафедри педіатрії
21 та 23 травня 2024 року співробітники кафедри педіатрії, доцент Шевченко Тетяна Антонівна та Зл...
28 Травня 2024
Студенти-медики склали КРОК2
14 травня 2024 року студенти медичного факультету складали один з найважливіших та найскладніших ...
28 Травня 2024
ОФІЦІЙНІ ПОРТАЛИ
ПАРТНЕРИ | Всі Партнери