З 15 жовтня Університет переходить на онлайн-навчання

Шановні студенти, інтерни!

Прагнучи максимально обмежити ризики розповсюдження коронавірусу COVID-19, забезпечити безпеку всіх учасників освітнього процесу та враховуючи вимоги і рекомендації ВООЗ, Постанови Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2020 р. № 956, МОЗ України і МОН України, ректорат Університету прийняв рішення про переведення навчання з 15 жовтня 2020 року у онлайн формат з використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій.

Керівництво Університету зробить все можливе, щоб якість освіти, яка надається онлайн, була такою ж, як і в аудиторіях. Згодом, практичні навички, які мають вирішальне значення для майбутнього лікаря, будуть повністю опрацьовані в Центрі симуляційного навчання та оцінювання.

Сподіваємось, що дуже скоро зможемо повернутися до “змішаного” формату навчання або звичного аудиторного навчання.

Будь ласка, уважно та активно працюйте у Google Classroom відповідно до розкладу занять та виконуйте всі завдання, призначені викладачами згідно календарно-тематичного плану вивчення дисципліни.

Дотримуйтесь протиепідемічних правил, незалежно від того, навчаєтесь ви, працюєте, відвідуєте сім’ю та друзів, залишаєтесь в гуртожитку чи знаходитесь на вулиці.

Будьте здорові та бережіть себе та близьких.

З повагою,
Борис Івнєв
ректор

ЧЕР
Екскурсія до клініки «Гармонія здоров’я»
Екскурсія відбудеться 18 червня о 15:00
15 Червня 2021
ЧЕР
Битва найкмітливіших “Що? Де? Коли? КМУ!” 25 червня!
КОЛИ? - 25 червня о 18:00
ДЕ? - ACTIVE LEARNING HALL (лекційна зала № 224)
Головний корпус Київського медичного університету, вул. Бориспільська, 2.
08 Червня 2021
Запрошуємо на День відкритих дверей
День відкритих дверей відбудеться у OFFLINE-форматі 25 червня 2021 року о 16:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2.
11 Червня 2021