Вступ до інтернатури Київського медичного університету – розпочато!

Шановні випускники! Ми ВЖЕ приймаємо заяви на вступ до інтернатури. Наголошуємо, що у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні рейтинговий розподіл при вступі до інтернатури у 2022 році, запроваджений згідно з Положенням про інтернатуру та вторинну лікарську (провізорську) спеціалізацію, затвердженим наказом МОЗ України від 22.06.2021 № 1254, застосовуватись не буде! Тобто, вступ відбудеться за правилами 2021 року.

Чекаємо на ваші заяви! Вже зараз ви можете завантажити заяву тут:

Як ми приймаємо документи на вступ до інтернатури в сучасних умовах:

Крок 1 – заповніть заяву на вступ вже зараз  (за посиланням вище).

Варіанти заповнення заяви наступні:

1) роздрукувати, заповнити вручну та власноручно підписати;

2) заповнити на комп’ютері, роздрукувати і власноручно підписати;

3) заповнити на комп’ютері та накласти зображення власного підпису;

4) заповнити на комп’ютері та підписати за допомогою власного КЕП (ЕЦП).

Крок 2фото або скан-копію заповненої (написаної) заяви надішліть на електронну адресу intern@kmu.edu.ua.

Крок 3 – очікуйте на наш дзвінок. Після отримання заяви на вступ з вами зв’яжеться співробітник відділу інтернатури для обговорення всіх подальших дій.

Крок 4 – очікуйте на детальну інформацію про ваші подальші кроки щодо подачі документів, яка буде розміщена на сайті та надіслана вам на email. Слідкуйте за оновленнями та намагайтеся бути на зв’язку!

Навчання в інтернатурі КМУ здійснюється за такими спеціальностями:

1. Акушерство та гінекологія – 3 роки навчання;
  2. Анестезіологія та інтенсивна терапія — 3 роки навчання;
  3. Внутрішні хвороби –  2 роки навчання;
  4. Дерматовенерологія – 2 роки навчання;
  5. Загальна практика-сімейна медицина –  2 роки навчання;
  6. Фармація – 1 рік навчання;
  7. Інфекційні хвороби – 2 роки навчання;
  8. Медична психологія – 1 рік навчання;
  9. Неврологія — 2 роки навчання;
  10. Ортопедія та травматологія – 2 роки навчання;
  11. Отоларингологія – 2 роки навчання;
  12. Офтальмологія – 2 роки навчання;
  13. Патологічна анатомія – 1,5 роки навчання;
  14. Педіатрія — 2 роки навчання;
  15. Психіатрія — 2 роки навчання;
  16. Стоматологія — 1 рік навчання;
  17. Хірургія –3 роки навчання.

Інтернатура Київського медичного університету — це:

перша в Україні інтернатура на базі приватних клінік

в 2022 році нашими базами інтернатури є кращі приватні та державні клініки, національні інститути – загалом понад 60 закладів охорони здоров’я. Перелік закладів охорони здоров’я (баз стажування), на яких Університет пропонує проходження практичної частини інтернатури заходиться тут – intern.kmu.edu.ua . Також на цьому сайті Ви можете залишити свою заявку на вступ до інтернатури

унікальна можливість зміни клінічної бази протягом навчання, якщо з якихось причин обрана база вас не влаштовує

лояльна ціна, що дуже важливо для молодих спеціалістів. Ваша економія мінімум 20-30%

17 спеціальностей

вибір з-поміж 5-10 клінік на одну спеціальність

конференції, семінари, майстер-класи для інтернів – формуєте своє портфоліо лікаря безкоштовно!

спеціальна ціна на курси професійної англійської мови для медичних працівників (проект створено за підтримки US Embassy, спільно з Georgia State University (USA) та St. Catherine University (USA)

безкоштовні тренінги для інтернів в Центрі симуляційного навчання та оцінювання КМУ

Talent Park та тренінги для розвитку soft skills, якщо ви хочете розвивати не лише клінічне, але й креативне мислення

підготовка до КРОК-3 на власній онлайн платформі PreExam

можливість продовжити навчання в аспірантурі та стати співробітником кафедри

кращі інтерни працевлаштовуються в клініках, де проходили інтернатуру

стажування в Польщі та Німеччині

можливість проходити стажування на базі кращих клінік (деталі тут)

Ми забезпечимо для вас унікальну можливість ознайомитись з політикою бази стажування, умовами навчання в інтернатурі шляхом зустрічей в онлайн-форматі з керівниками закладів охорони здоров’я та керівниками інтернатури на кафедрі та базі стажування для того, щоб ви зробили правильний вибір.

Детальнішу інформацію дивіться на сторінці відділу інтернатури за посиланням.

14.05.2022
Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024