Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків

Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків відзначається з 18 по 24 листопада 2019 року (World Antibiotic Awareness Week 2019). Відкриття антибіотиків стало одним з найбільших досягнень людства у ХХ столітті, адже дозволило виліковувати раніше смертельні хвороби.

Проте, сьогодні внаслідок природнього відбору та генетичної адаптації мікроорганізмів, антибіотики часто втрачають свою ефективність. Мета Всесвітнього тижня правильного використання антибіотиків – об’єднання громадськості для сповільнення стрімкого росту стійкості бактерій до антибіотиків.

Долучитись до боротьби зі стійкістю до антибіотиків може кожен з нас правильно вживаючи антибіотики:
• приймайте антибіотики лише за призначанням лікаря
• проходьте повний курс лікування, не переривайте лікування
• не купуйте аналогів антибіотиків без консультації з лікарем
• не використовуйте антибіотики, які залишилися після курсу прийому
• не корегуйте тривалість і дозування прийому курсу антибіотиків без консультації з лікарем
• разом з антибіотиками слід приймати пробіотики
• запивати антибіотики потрібно виключно водою

Інформація про Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків

Інформація про Всесвітній тиждень правильного використання антибіотиків на сайті Міністерства охорони здоров’я України

Національний план дій щодо боротьби із стійкістю до протимікробних препаратів

Екскурсія до медичного центру «Мати та дитина»
 Запрошуємо 24 квітня 2024 року о 8:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Акушерство і гінекологія» на екскурсію до медичного центру «Мати та дитина», який знаходиться за адресою: вул. Юрія Литвинського, 54/15.
18 Квітня 2024
Безкоштовний відкритий стоматологічний тренінг для абітурієнтів!
Тренінг відбудеться 26 квітня року о 14:00 за адресою: вул. А. Цедіка, 7, (місце зустрічі - хол перший поверх). Поспішайте, кількість місць обмежена, реєстрація закривається дуже швидко!
18 Квітня 2024
Екскурсія до Інституту ортопедії і травматології НАМН України!
Запрошуємо 26 квітня 2024 року о 13:00 на екскурсію до Інституту ортопедії і травматології НАМН України за адресою: м. Київ, вул. Бульварно-Кудрявська, 27.
22 Квітня 2024
Запрошуємо на екскурсію до фармацевтичного факультету КМУ!
Запрошуємо вас 29 квітня 2024 року о 16:00 на екскурсію до фармацевтичного факультету Київського Медичного Університету, що відбудеться за адресою: м. Київ, Харківське шосе, 121.
23 Квітня 2024