Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози

20 жовтня проводиться Всесвітній та Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. Мета проведення цього Дня – привернути увагу світової спільноти до проблем ранньої діагностики та лікування цієї недуги. За даними ВООЗ, рак молочної залози є найпоширенішим раковим захворюванням серед жінок у світі.

В Україні рак молочної залози також лідирує серед жіночих онкологічних хвороб: щорічно близько 16,5 тис. жінок дізнаються про свій діагноз. Головна причина високої смертності від цієї хвороби – пізня діагностика.

Варто пам’ятати, що діагноз раку молочної залози не є вироком – своєчасна профілактика та рання діагностика – рятує життя. Рак виліковний при виявленні: на I стадії – у 95% жінок, на II стадії – у 80% жінок, на III стадії – у 50% жінок. Кожна жінка має знати, що навіть при відсутності скарг на здоров’я, лише регулярні відвідування лікарів, дозволять виявити захворювання на ранній стадії.

Для запобігання раку молочної залози важливо дотримуватися здорового способу життя (відмовитись від куріння, алкоголю, регулярно займатися фізичною активністю і підтримувати нормальну масу тіла), а також проходити раз у рік УЗД молочних залоз для жінок до 40 років і один раз на два роки – мамографію, для жінок старше 40 років. Також усім жінкам старше 20 років варто щомісяця самостійно обстежувати молочні залози.

Київський Медичний Університет доєднався до цього свята,  голова соціального сектору медичного факультету Джигун Анастасія організувала флеш-моб “Одягни стрічку”, до акції долучилися студенти медичного та стоматологічного факультетів.

Екскурсія до стоматології «Стомлайф»
Запрошуємо 21 травня 2024 року о 12:00 вступників до інтернатури за спеціальністю «Стоматологія» на екскурсію до стоматології «Стомлайф».
14 Травня 2024
Екскурсія до мережі медичних центрів «Гармонія здоров’я»
Зустріч з керівництвом центру та менторами інтернів відбудеться: 23 травня 2024 року о 12:00 за адресою: м. Київ, ул. Черновола, 12.
17 Травня 2024
Лекція професора Доровських Анатолія Васильовича «Ожиріння як початок метаболічного синдрому. Нові підходи до лікування»
Лекція відбудеться 24 травня 2024 року о 12:00 за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
14 Травня 2024
Запрошуємо на День відкритих дверей!
Тож, чекаємо на вас 24 травня 2024 року о 16:00 у флагманському корпусі КМУ за адресою: вул. Бориспільська, 2, «Discovery Hall» (лекторій №302).
15 Травня 2024